דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית במרכז

הגנה עצמית במרכז – בואו לרכוש ידע מקצועי ומציל חיים!
הגנה עצמית במרכז: – אזורי פעילות

הגנה עצמית במרכז

SCIL, לימודי הגנה עצמית בשיטת שאדו נינג'יטסו.

שיעורים בקונספט של 1 על 1 או בקבוצות קטנות ללמידה אפקטיבית ויישום מהיר של הטכניקות והכלים המקצועיים להגנה עצמית מול כל תוקף.

אין זה משנה בכלל מה הגיל שלכם, מין, אם אתם תופסים את עצמכם כ"חלשים" או "חזקים"; הגנה עצמית היא קודם כל טכניקה ותנועה ורק אחרי זה כוח. היא מאפשרת לאדם מן השורה להגיב בתרחישי קיצון בהם אדם אחר נוקט באלימות או מהווה איום ממשי.

מצבי קיצון יכולים לתפוס אותנו גם בעת שגרה: ריב על חניה שיוצא מפרופורציה, שוד, פיגוע לאומני, זריקת הערה לאדם הלא נכון ברחוב או בזמן נהיגה – איננו יודעים לנבא מתי נאלץ להגיב, אך אנו יכולים להגיע אל היום הזה, אם הוא יבוא – מוכנים.

זה הזמן להרגיש בטוחים

בלימוד הגנה עצמית, אין זה אומר שאתם רוכשים את הידע איך להלך אימים על אנשים אחרים. אתם לומדים להגיב, וכאן טמון ההבדל המשמעותי.

מרבית האנשים שבטוחים שאלימות היא התשובה, לא התאמנו לשם כך, הם פשוט מגיבים וככל הנראה שהתרגלו לעשות זאת כבר שנים ארוכות. אתם שאינכם אלימים, ככל הנראה גם לא משדרים את זה כלפי חוץ.

ברגע שאדם ינסה להפעיל כנגדכם אלימות, אתם תדעו איך לנטרל אותו לחלוטין, ואף תחזיקו ביתרון גדול: הוא לא יצפה לכך.

מטרתו של קורס הגנה עצמית במרכז מבית SCIL היא לאפשר לכם לרכוש את הטכניקות הנכונות, התנועות, היכולת לזהות נקודות תורפה ולהגיב בזמן אמת. למעשה, כאן המשפט "ידע זה כוח" מקבל את מלוא המשמעות.

כיצד הגנה עצמית תשפיע עליכם ביום יום?

הגנה עצמית היא דרך אקטיבית מצוינת לשפר באופן דרמטי את הביטחון העצמי.

ייתכן שאתם לא מרגישים מיומנים מספיק או אגרסיביים מספיק, אך בדיוק לשם כך יש מדריך מקצועי. בשיעורים תגלו שגם אתם יכולים לקחת את עצמכם אל הקצה, והאמת? מהר מאוד תבינו שרק המחשבות שלכם הן אלו שמציבות את הגבולות.

תלמדו לשנות את החשיבה, ומהר מאוד תפסיקו לפקפק בכישורים והפוטנציאל שלכם.

לצד העובדה שתחזיקו בכלי עוצמתי שיאפשר לכם להגן על חייכם ועל קרוביכם וחבריכם, אתם גם תלמדו להעריך את עצמכם הרבה יותר ותחוו שינוי ברמה הפנימית.

למי הקורס מתאים?

קורס הגנה עצמית במרכז מתאים לכל מי שמעוניין ומעוניינת לרכוש כלים פרקטיים בלחימה פנים מול פנים עם יריב.

תכנית הלימודים פונה לנשים וגברים, וניתן להירשם החל מגילאי 16 ומעלה.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739