דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית בראשון לציון

הגנה עצמית בראשון לציון – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
אלי ודוד היו נהדרים! הם לימדו אותנו ביסודיות עם הדגמות וזמן תרגול. היה ברור שהם מיומנים ובעלי ניסיון ואני ממליץ בחום לשכור אותם לפעילות עצמית/צוותית.איילת, עובדת מטה
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
שיטה מעולה להגנה עצמית שמשלבת את אומנות הלחימה נינג׳יטסו וקרב מגע. השיטה פרקטית מאוד ומאפשרת לך להגן עליך ועל הסובבים אותך במקצועיות וביעילות גם אם התוקף חזק ממך או מצוייד בנשק קל .לומדים איך לסיים ארוע במינימום זמן ומינימום נפגעים .מעבר לכך , המורה , אלי , הוא מורה מעולה- בעל המון סבלנות , ידע רבומקצועיות גבוהה .השיעורים בנויים נכון ומותאמים לקצב ההתקדמות של התלמיד .כמו בכל תחום בחיים - רצינות וההתמדה הם המפתח לתוצאות .ממליץ מאוד !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
אני הולך להישמע סופר משוחד אבל זה רק מראה כמה אני ממליץ ללמוד אצל אלי.כשהייתי קטן למדתי כמה חודשים קראטה בשביל לדעת להגן על עצמי ואני יכול להגיד בלב שלם שאחרי שיעור ניסיון של שעה עם אלי יצאתי עם הרבה יותר ידע פרקטי באיך להגן על עצמי אם מישהו ינסה לתקוף אותי. אני חושב שללמוד הגנה עצמית זה כמו לעשות ביטוח חיים בתשלום חד פעמי ואני ממש ממליץ ללמוד אצל אלי, יש לו המון ידע, הוא מסביר ומדגים עם הרבה בסבלנות ובלי קשר, השיעור עבר באווירה ממש טובה ומאוד נהנתי (אני גם מאמין ששנהנתים ללמוד משהו קולטים אותו הרבה יותר מהר)מה שהכי אהבתי זה שאנחנו מתרגלים לא רק במטרה להבין איך להגיב לכל סוג תקיפה אלה לבנות זיכרון שריר בשביל שהגוף ידע לבד איך להגיב.תודה אלי, אני מחכה לשיעורים הבאים!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
מאמן דקדקן, נעים הליכות ופרקטי.
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
Eli and David where great! They taught us thouroghly with demonstrations and practice time. It was clear they are skilled and experience and I strongly recommand to hire them for self/team activity.Ayelet, Meta employee
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
An excellent method of self-defense that combines the martial art of Ninjitsu and Krav Maga. The method is very practical and allows you to protect yourself and those around you professionally and efficiently even if the attacker is stronger than you or is equipped with a small weapon.You learn how to end an event in a minimum of time and with a minimum of casualties.Beyond that, the teacher, Eli, is an excellent teacher - with a lot of patience, a lot of knowledgeand high professionalism. The lessons are structured correctly and adapted to the student's rate of progress.As in any field of life - seriousness and persistence are the key to results.highly recommend !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
I'm going to sound super biased but it just goes to show how much I recommend studying with Eli.When I was little I studied karate for a few months to know how to defend myself and I can say with all my heart that after an hour trial lesson with Eli I left with much more practical knowledge of how to defend myself if someone tries to attack me. I think that learning self-defense is like having life insurance with a one-time payment and I really recommend studying with Eli, he has a lot of knowledge, he explains and demonstrates with a lot of patience and regardless, the class was in a really good atmosphere and I really enjoyed it (I also believe that those who enjoy learning something absorb it much faster)What I liked the most is that we practice not only with the aim of understanding how to respond to each type of attack, but to build muscle memory so that the body knows on its own how to respond.Thank you Ali, I look forward to the next lessons!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
Meticulous trainer, pleasant and practical.
js_loader

השאירו פרטים כאן:

הגנה עצמית בראשון לציון

חושבים שהגנה עצמית היא לא בשבילכם? כדאי שתחשבו על זה שוב.

במהלך השיעורים נלמד איך הכוח שלנו הוא לא המרכיב המרכזי שבאמצעותו נוכל להגן על עצמנו. בעוד שכוח שהוא אולי דרך מצוינת להרשים אנשים או לספק הרתעה, ברגע האמת זוהי הטכניקה שמכתיבה את השורה התחתונה.

ב-SCIL, תלמדו כיצד הגנה עצמית היא כוח שטמון בכל אחד ואחת מכם. תתרגלו שיטות אימון בטכניקת שאדו נינג'יטסו, טכניקה זו כוללת בתוכה מקבלת של שיטות לחימה שונות המתאימות לקרבות רחוב. בעזרת גיבושה של טכניקה, יצירת חוסן נפשי לתגובה קרת רוח ועניינית ואימונים על גבי אימונים – גם אתם תדעו כיצד להגן על עצמכם ועל הקרובים עליכם.

להרגיש בטוחים, גם מבפנים

במסגרת לימודי הגנה עצמית בראשל"צ, תתרגלו ותסגלו לעצמכם טכניקות שבאמצעותן תוכלו לנטרל גם אנשים חזקים יותר מכם, גדולים יותר מכם, שריריים יותר מכם, כאלו שאפילו מחזיקים נשק קר וחם.

למרבה הצער, גם היום המציאות מלמדת שאנו חשופים לאיומים בכל רגע נתון, ואפילו יום שגרתי למדי במקום הבטוח ביותר, אנו עלולים לפגוש באיום ממשי על חיינו: ויכוח על חנייה, קטטה במועדונים ואפילו סתם אנשים שנטפלים לעוברי אורח תמימים.

המטרה של הקורס היא שתחזיקו בכלי בו תוכלו להשתמש בעת הצורך, כלי שלעתים קרובות אף מציל חיים.

אך להרגיש בטוחים לא מתבטא רק כלפי חוץ; זוהי התחושה הפנימית שלכם, ולאורך תכנית הלימודים, אנו רואים לא מעט תלמידים ותלמידות שמגבשים ביטחון עצמי רב יותר ושיפור משמעותי בדימוי העצמי.

היכן הלימודים מתקיימים?

קורס הגנה עצמית במרכז יכול להתקיים למעשה בכל סביבה שבה תבחרו.

הקונספט שלנו הוא 1 על 1 או בקבוצות עם מספר משתתפים בודדים. לאורך הזמן למדנו שזוהי השיטה הטובה ביותר שבאמצעותה תוכלו לגבש את הטכניקה במהירות וביעילות.

אל תמהרו לחשוב שמדובר בקיצור דרך; הגנה עצמית היא תרגול על גבי תרגול. תרגול של תנועות מפתיעות מצד היריב, תרגול של התמודדות נפשית עם סיטואציה מאיימת, תרגול של מתי נכון ומתי לא נכון להגיב לאדם המנופף נגדו עם סכין, או כל שכן אדם המחזיק בנשק חם.

לימודי הגנה עצמית בראשון לציון יכולים להתקיים בכל גינה ציבורית, יכולים להתקיים בביתכם, בסדנאות מתואמות ועוד.

למידע נוסף אודות אופי הלימוד לחצו כאן

למי הקורס מתאים?

קורס הגנה עצמית בראשון לציון מתאים לנשים וגברים, נערות ונערות מגילאי 16 ומעלה.

כמו כן, יש לנו אף תכנית לימוד הגנה עצמית לנשים עם תכנים המותאמים אישית לתרחישים שונים לרבות תקיפה מינית ואלימות במשפחה.

לטעמנו הקורס מתאים לכולם, שכן כולם צריכים לדעת להגן על עצמם. איננו אומרים שעליכם להיות אנשים אלימים, פשוט שתהיה לכם את האפשרות להגיב ולהגן על בריאותכם ולעתים אף על חייכם.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע – הכל על שיטת הלחימה הישראלית המצליחה בעולם
ערב גיבוש לעובדים – כזה עוד לא היה לכם 🙂