הגנה עצמית בראשון לציון

הגנה עצמית בראשון לציון – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

צלצל עכשיו:

יצירת קשר

תאם אימון במתנה!

הגנה עצמית בראשון לציון

חושבים שהגנה עצמית היא לא בשבילכם? כדאי שתחשבו על זה שוב.

במהלך השיעורים נלמד איך הכוח שלנו הוא לא המרכיב המרכזי שבאמצעותו נוכל להגן על עצמנו. בעוד שכוח שהוא אולי דרך מצוינת להרשים אנשים או לספק הרתעה, ברגע האמת זוהי הטכניקה שמכתיבה את השורה התחתונה.

ב-SCIL, תלמדו כיצד הגנה עצמית היא כוח שטמון בכל אחד ואחת מכם. תתרגלו שיטות אימון בטכניקת שאדו נינג'יטסו, טכניקה זו כוללת בתוכה מקבלת של שיטות לחימה שונות המתאימות לקרבות רחוב. בעזרת גיבושה של טכניקה, יצירת חוסן נפשי לתגובה קרת רוח ועניינית ואימונים על גבי אימונים – גם אתם תדעו כיצד להגן על עצמכם ועל הקרובים עליכם.

להרגיש בטוחים, גם מבפנים

במסגרת לימודי הגנה עצמית בראשל"צ, תתרגלו ותסגלו לעצמכם טכניקות שבאמצעותן תוכלו לנטרל גם אנשים חזקים יותר מכם, גדולים יותר מכם, שריריים יותר מכם, כאלו שאפילו מחזיקים נשק קר וחם.

למרבה הצער, גם היום המציאות מלמדת שאנו חשופים לאיומים בכל רגע נתון, ואפילו יום שגרתי למדי במקום הבטוח ביותר, אנו עלולים לפגוש באיום ממשי על חיינו: ויכוח על חנייה, קטטה במועדונים ואפילו סתם אנשים שנטפלים לעוברי אורח תמימים.

המטרה של הקורס היא שתחזיקו בכלי בו תוכלו להשתמש בעת הצורך, כלי שלעתים קרובות אף מציל חיים.

אך להרגיש בטוחים לא מתבטא רק כלפי חוץ; זוהי התחושה הפנימית שלכם, ולאורך תכנית הלימודים, אנו רואים לא מעט תלמידים ותלמידות שמגבשים ביטחון עצמי רב יותר ושיפור משמעותי בדימוי העצמי.

היכן הלימודים מתקיימים?

קורס הגנה עצמית במרכז יכול להתקיים למעשה בכל סביבה שבה תבחרו.

הקונספט שלנו הוא 1 על 1 או בקבוצות עם מספר משתתפים בודדים. לאורך הזמן למדנו שזוהי השיטה הטובה ביותר שבאמצעותה תוכלו לגבש את הטכניקה במהירות וביעילות.

אל תמהרו לחשוב שמדובר בקיצור דרך; הגנה עצמית היא תרגול על גבי תרגול. תרגול של תנועות מפתיעות מצד היריב, תרגול של התמודדות נפשית עם סיטואציה מאיימת, תרגול של מתי נכון ומתי לא נכון להגיב לאדם המנופף נגדו עם סכין, או כל שכן אדם המחזיק בנשק חם.

לימודי הגנה עצמית בראשון לציון יכולים להתקיים בכל גינה ציבורית, יכולים להתקיים בביתכם, בסדנאות מתואמות ועוד.

למידע נוסף אודות אופי הלימוד לחצו כאן

למי הקורס מתאים?

קורס הגנה עצמית בראשון לציון מתאים לנשים וגברים, נערות ונערות מגילאי 16 ומעלה.

כמו כן, יש לנו אף תכנית לימוד הגנה עצמית לנשים עם תכנים המותאמים אישית לתרחישים שונים לרבות תקיפה מינית ואלימות במשפחה.

לטעמנו הקורס מתאים לכולם, שכן כולם צריכים לדעת להגן על עצמם. איננו אומרים שעליכם להיות אנשים אלימים, פשוט שתהיה לכם את האפשרות להגיב ולהגן על בריאותכם ולעתים אף על חייכם.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע – הכל על שיטת הלחימה הישראלית המצליחה בעולם
ערב גיבוש לעובדים – כזה עוד לא היה לכם 🙂