דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית בשפלה

הגנה עצמית בשפלה – בואו לרכוש ידע מקצועי ומציל חיים!
הגנה עצמית בשפלה: – אזורי פעילות

הגנה עצמית בשפלה

שיעורי הגנה עצמית עם מדריך מקצועי מטעם SCIL.

השיעורים נלמדים בקונספט ייחודי של 1 על 1, וכן מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות.

כל אחד ואחת יכולים לדעת וליישם טקטיקות הגנה עצמית שמצילות חיים! ובעזרת לימוד נטול כל הסחת דעת ותרגולים של תלמידים אחרים שבאים על חשבונכם, קצב ההתקדמות שלכם יהיה מהיר יותר ויעיל הרבה יותר.

להסתכל מהצד על תלמידים אחרים זו לגמרי לא אפשרות; הגנה עצמית לומדים אך ורק באמצעות תרגול שוב ושוב, תרגול שמשפר את זמן התגובה, תרגול שמלמד תנועות חדשות, תרגול שעוזר לפתח חוסן נפשי להתמודדות עם איום בזמן אמת, תרגול שמעלה את הביטחון שלכם להגיב בצורה שקולה, מהירה ויעילה.

למה שאדע הגנה עצמית?

מרביתנו מניחים שכאשר נצטרך להתמודד עם איום, אז או שנגיב או שנברח. לכך מצטרפת גם תחושת הביטחון השוטפת שהרי למה שיקרה לנו דבר מה. אנחנו חיים בשכונה בטוחה, מקיימים אורח חיים שגרתי למדי – לנו זה פשוט לא יקרה.

את המשפט הזה חשוב למחוק מהלקסיקון. לא כי מחר יקרה לכם דבר מה רע שיאיים על חייכם או בריאותכם, אלא כי תמיד חשוב להיות מוכנים.

זה יכול להיות סכסוך שכנים שהופך לקטטה אלימה, וזה יכול להיות וויכוח על חניה. כמה פעמים שמעתם בחדשות על אדם שנדקר ואף קיפח את חייו רק בגלל וויכוח מר ומיותר?

לא חסרים אנשים חמומי מוח, אך כן חסרים אנשים שיודעים ליישם טקטיקת הגנה עצמית נכונה ויעילה.

על שיטה הלחימה שלנו

הגנה עצמית במרכז עם SCIL נלמדת בשיטת שאדו נינג'יטסו; טכניקה הבנויה על בסיס מקבץ מיומנויות לחימה בהתבסס על הלוחמים היפנים (הנינג'ות). היופי שגלום בשיטה הזו טמון בעובדה שאין זה משנה כלל עד כמה התוקף שלכם יהיה גדול מכם או חזק מכם – הטכניקה היא זו שידה תהיה על העליונה.

צעד אחר צעד אתם תלמדו כיצד לסיים קרב עוד בטרם הוא התחיל. תלמדו כיצד לזהות את נקודות התורפה של האויב, לצפות את התנועות שלו, ולהביא לנטרול מלא ומידי.

שיטת הלחימה שלנו מתאימה לנשים וגברים כאחד. לנשים שמפקפקות בכוחן, אנו שמחים להציע לכן קורס הגנה עצמית ייעודי לנשים שיעניק לכן את היכולת להגן על עצמכן בתרחישים שונים לרבות: אלימות במשפחה, אלימות ברחוב, ניסיונות לתקיפה מינית ושוד.

הקורס לא עושה הנחות, והוא מאתגר, מחשל ומעשי בדיוק כמו קורס הגנה עצמית לבוגרים.

מידע נוסף על מהלך הלימודים, ניתן למצוא באופי הלימוד.

האם יש תנאי קבלה?

הרישום עבור קורס הגנה עצמית במרכז מותנה בגיל 16 ומעלה, והוא פונה לנשים וגברים כאחד, בוגרים עד מבוגרים. כולם יכולים לדעת הגנה עצמית.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
054-6700290

נושאים שעשויים לעניין אתכם: