דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית לבוגרים 16+

הגנה עצמית לבוגרים 16+ – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

הגנה עצמית לבוגרים

בקורס הגנה למבוגרים לא נבזבז זמן. נלמד כבר במפגש הראשון כיצד לשרוד התקפות, הטרדות ועימותים אלימים, בין אם ניצבים מול תוקף יחיד, קבוצה של תוקפים ובין אם נהיה נתונים לאיומי אקדח, מקלות או סכינים.

אנחנו לא נלמד בקורס הגנה עצמית לבוגרים איך להתגושש בזירה וגם לא נלמד אומנויות לחימה אקזוטיות מהמזרח הרחוק. אנחנו כן נראה כיצד מגיבים מהר ומתגוננים במצבים שבהם אין חוקים וגם אין כללים.

בקורס הגנה עצמית למבוגרים תלמדו טכניקות קרב מגע מעשיות ומוכחות שניתן ליישם בכל זמן ובכל מצב. היכולת לצאת ממצבים רעים, מטרידים ומאיימים קיימת בכולנו, לא משנה בני כמה אנחנו, אם אין לנו רקע בהגנה עצמית או אפילו כושר גופני. זה גם לא משנה מי התוקף וכמה הוא גדול וחסון. מפרקטיקות הגנה עצמית כל אחד ואחת יכולים להרוויח!

עוד באתר: 

הגנה עצמית

אלימות נגד נשים

אלימות

נוער בסיכון

הטרדה מינית

מניעת אלימות במשפחה

האלימות כאן והיא לא הולכת להעלם מן העולם

היום כמעט כל אחד מאיתנו מכיר לפחות אדם אחד שסבל מאלימות. אולי חוויתם בעצמכם אלימות או הטרדה, אולי חברים שלכם או קרובים היו קורבן לתוקפנות. אנחנו שומעים מדי יום ביומו על עוד מקרה מצער של אלימות. פעם כנגד נשים, פעם כנגד מבוגרים ופעם כנגד חסרי ישע. לעיתים זה פשע איבה או שנאה, לפעמים זה על רקע רומנטי ולא אחת זה על רקע פלילי.

זו האמת והיא כואבת, והמצב הזה צפוי להחמיר עוד יותר בעתיד. מדוע? כי מדי שעה באים לאוויר העולם עוד ועוד ילדים אבל המשאבים בעולמנו הם מוגבלים. כולנו נלחמים על אותם המשאבים – על כסף, על אדמה, על פרנסה, על חופש, על אמונה, על אידיאולוגיה וזה יוצר מתח מתמיד. העניין הוא שהמתח הקבוע בחברה האנושית מגדיל את הסיכוי שאתם או יקיריכם יהפכו לקורבנות…

החדשות הרעות הן שהאלימות כבר כאן והיא כאן להישאר. אבל יש גם חדשות טובות – אנחנו יכולים להחליט איך להגיב לאלימות שמסביבנו. אמנם אין לנו שליטה על ההתנהגות של אנשים אחרים אבל יש לנו שליטה בתגובה שלנו לסובב אותנו. אנחנו יכולים להסתגר בבית ולפחד לצאת החוצה. אבל אנחנו גם יכולים ללמוד כיצד להגן על עצמנו ולהשתחרר מתחושת חוסר האונים. זה נמצא בידיים שלנו.

הגנה עצמית למבוגרים: תהיו בטוחים שאתם בטוחים.

כמדריך קרב מגע שעובד עם נשים, גברים מבוגרים וצעירים הניסיון שלי לימד אותי שעם קצת תרגול, רצון טוב והתמדה – כל אחד ואחת יכולים ללמוד טכניקות יעילות להגנה עצמית. את קורס הגנה עצמית לבוגרים פיתחתי על בסיס תרגילים פשוטים, בטוחים ואינטואיטיביים שיוטמעו היטב בזיכרון הגוף והשרירים.

התרגילים האלו יהפכו את טכניקת ההגנה העצמית לטבע שני עבורכם ותוכלו להשתמש בהם בקלות ובזריזות, גם במצב שהאדרנלין מרקיע שחקים, שהמצב מבולבל וטעון ובעת עימות פיזי ממשי.

אתם תרכשו כישורי חיים תכליתיים: מנטליים ופיזיים, שיגרמו לכם להרגיש מוגנים. הגרסה החדשה שלכם תהיה בטוחה בעצמה, המודעות תגבר, הקואורדינציה תשתפר, כושר התגובה שלכם ישתכלל וגם הבריאות הנפשית תתעצם. לפתע יהיו לכם יותר אנרגיות, פחות מתחים ולחצים ותהיו חדים.

קורס הגנה עצמית לבוגרים זה פשוט Fun

מעבר לרכישת יכולת הגנה עצמית יש עוד כמה סיבות טובות להצטרף לקורס הגנה עצמית למבוגרים כבר היום.  שיעורי קרב מגע הם כיף אחד גדול. חוויה אמיתית ששוברת את השגרה המשעממת והשחוקה.

בכל שיעור תלמדו משהו חדש על עצמכם; על היכולות שלכם, על הגבולות שלכם, על הסיבולת שלכם, על העוצמות שטמונות בכם וההנאה…מובטחת. כמו כן, קורס הגנה עצמית לבוגרים נערך בקבוצות והוא מעניק הזדמנות נהדרת להכיר אנשים חדשים ולחוות אינטראקציות חברתיות בלתי שגרתיות.

יתרונות בהגנה עצמית לבוגרים

  • גאווה ישראלית – קרב מגע הוא שיטת הגנה פרי פיתוח ישראלי. היא פותחה בצה"ל לצורך הגנה על לוחמים, אולם מהר מאוד היא אומצה על ידי אנשים פרטיים, גופים וארגונים גם מחוץ לגבולות ישראל. קרב מגע מזוהה עד היום בכל העולם עם רוח הלחימה הקרבית הישראלית והוא גאווה ישראלית אמיתית שעזרה ועודנה עוזרת להציל את חייהם של רבות ורבים.
  • מבוסס על רכיבים טבעיים בלבד – קרב מגע הוא לא קראטה, טאקוונדו, ג'ודו, קונג-פו או התאבקות. אלו הן אומנויות לחימה. קרב מגע הוא שיטת הגנה, לא לחימה, המושתת על רפלקסים מולדים ואינטואיציות הטבועות בנו מלידה. במהלך שיעורי הגנה עצמית למבוגרים נלמד איך למנף ולתעל את האינסטינקטים שלנו וגם של היריב – לתועלתנו. אתם תגלו מהר מאוד שיש פתרונות פשוטים למצבים שנראו לכם בעבר מאוד מסובכים ומורכבים.
  • קורס ממוקד – הגנה עצמית למבוגרים ניתן ללמוד במהירות. לא צריך ללכת לאוניברסיטה או להשקיע בקורסים הנפרסים על פני 4 שנים. את טכניקות ההגנה העצמית בקרב מגע מפנימים מהר מאוד כי הקורס הוא ממוקד וכולל תרגול רב.
  • מוכנות לכל תרחיש – לאלימות פנים רבות. בקורס הגנה עצמית לבוגרים אנחנו מדמים מצבי חיים אמיתיים, כך שלומדים כיצד להתמודד באפקטיביות עם חניקה, בעיטות, אגרופן, כלי נשק קר או חם, תקיפה חזיתית, צדדית או תקיפה אחורית. בוגרי הקורס יוצאים אל העולם כשיש בידיהם כלים למנוע תקיפות והטרדות מיניות, ניסיונות שוד ואלימות קבוצתית. הם יודעים בדיוק מה לעשות לנוכח אלימות ברחוב, בבית, בקניון, בחניון, בסופר או בתחבורה הציבורית.
  • זה טוב לבריאות – במהלך קורס קרב מגע נזיז את הגוף, נשפר את היציבה, את סיבולת הלב-ריאה, את שיווי המשקל והאיזון. נשחרר אגרסיות, נהפוך זריזים יותר, גמישים יותר וגם הכושר הגופני שלנו ישתפר.
  • זה טוב גם לנשמה – בכל שיעור ועם כל תרגול הביטחון העצמי שלכם יעלה. תוכלו להיפרד מחרדות, לחץ וסטרס. תרגישו בטוחים בעצמכם, תפתחו עוצמה נפשית ותתמסרו לשלווה הפנימית. תחושת המסוגלות שלכם והערך העצמי ישתפרו ותרגישו שמעכשיו אפשר לנשום לרווחה.

עדיין מתלבטים?

אני מזמין אתכם לשיעור ניסיון חינם, ללא התחייבות. בואו לחוות, ליהנות ולהכיר את עקרונות הקרב מגע מקרוב. אני בטוח שלא תתאכזבו.

אני מאמין שמגיע לכם להרגיש חופשיים, מוגנים ובטוחים, ושכבר בשיעורים הראשונים תגלו שהעולם לא שייך אך ורק לצעירים.