דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע במרכז

קרב מגע במרכז – בואו לרכוש ידע מקצועי ומציל חיים!
קרב מגע במרכז: – אזורי פעילות

קרב מגע במרכז הארץ - SCIL

קרב מגע, שיטת הלחימה המודרנית שפותחה על-ידי אימי שדה אור, התפרסמה ברחבי העולם כטכניקת הלחימה של הצבא הישראלי.

אז נכון, אין ישראלי שלא מכיר את הקרב מגע, אך כמה מאתנו באמת יודעים כיצד לנצל את הכוח שטמון בגופם של כל אחד ואחת מאתנו? כנראה שבשביל זה הגעתם לכאן.

KMS-Defense, מכון ללימודי קרב מגע עם אפשרויות לימוד בכל מרכז הארץ. אין מדובר פה בחוג שאפשר יום להגיע ויום לא, ואין מדובר בהעשרה בלבד – זהו המקום שבו הפתגם "ידע זה כוח" מקבל משמעות הרבה מעבר למילולית. זהו המקום שבו אתם לומדים איך להגן על עצמכם. נקודה.

מהו קרב מגע?

מדובר בטכניקה מעשית שמלמדת אותנו כיצד לנצל תנועות שונות לצורך התמודדות במגע פיזי צמוד עם תוקף.

כאן ההיגיון שמי שחזק ינצח, נשבר לרסיסים. קרב מגע הוא קודם כל טכניקה, ורק אחר כך שימוש בכוח.

במסגרת הקורסים הנלמדים אצלנו במכון, תרכשו ותיישמו שיטת לחימה מדויקת שתנצל את נקודות התורפה של האויב שלכם, ושתאפשר לכם לנצל את היכולות שלכם גם אם פיזית אתם לא נחשבים ל"הכי חזקים".

זה מתאים גם לנשים?

זאת שאלה שאנחנו מקבלים הרבה, ולכן גם לא נתמהמה עם התשובה – כן. נשים בהחלט מתאימות אף הן ללימודי קרב מגע. למעשה, חשוב שתגבשו לעצמכן טכניקות מוכחות להגנה עצמית ולנטרול האויב.

בעידן מצער כמו זה שאנו חיים בו, בו האלימות נגד נשים רק הולכת וגוברת, הטכניקה הזו יכולה לשנות באופן חד-משמעי את מסלול החיים. ראו בזה ככלי חובה עבור כל אחד ואחת.

הקורס כולל חיזוק פיזי?

לא. חשוב לציין שהרישום לקורס קרב מגע במרכז הארץ לא כולל בתוכו אימוני כושר להעלאת מסת שריר. זוהי גם לא המטרה של קרב מגע לכשעצמו.

אתם נרשמים לקורס כדי להקנות לעצמכם טכניקה שיכולה לנטרל את האדם שמולכם, גם אם הוא חזק מכם. וזוהי גם החוכמה של קרב מגע.

תיאום ציפיות

הרישום שלכם לקורס קרב מגע במרכז של KMS-Defense מבטיח לכם שתרכשו טכניקות מצילות חיים. טכניקות שיאפשרו לכם להיחלץ ממצבים מסכני חיים ואף להתמודד עם תרחישים מפתיעים שלפתע מפרים את שגרת החיים.

ועם זאת, חשוב להבין גם שחוג שכזה הוא לא העשרה זמנית. יש מחויבות משני הצדדים:

אנחנו: מתחייבים לכם שנקנה לכם את כל הידע והפרקטיקה שנדרשים. אתם תדעו קרב מגע ותהיו מסוגלים להגיב למצבים מידיים אפילו באופן אינסטינקטיבי ומבלי לחשוב.

נדאג לכם לסביבת לימוד עם הדרכה קפדנית והדוקה. לא יישאר שום תחום אפור, וכל תרגיל יזכה למלוא תשומת הלב ואינספור תרגולים, גם כאשר תגיעו לרמת מתקדמים.

אתם: צריכים להבין שאין מדובר בחוג שאפשר פעם להגיע ופעם לא. זו מחויבות ולא כלפינו, אלא כלפי עצמכם. החלטתם שאתם רוצים לדעת להגן על עצמכם? עשו זאת עם אש בעיניים, מוטיבציית שיא, נכונות לחזור על כל תרגיל שוב ושוב ועקשנות.