דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע ברמת גן

קרב מגע ברמת גן – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

שיעורי קרב מגע ברמת גן

שיעורים פרטים בקרב מגע ברמת גן והסביבה יחד עם מדריך מוסמך ומקצועי.

נכון, קרב מגע הוא לא אומנות לחימה מהפנטת שכיף להסתכל עליה, והוא גם לא בונה מסת שריר; אך עם פרקטיקה מאומצת, גיבוש טכניקה ואימונים על גבי אימונים – אתם תדעו את הדבר החשוב ביותר עבור כל אדם והוא הגנה עצמית.

אין זה מקרי שקרב מגע נלמד ביחידות הלחימה השונות של צה"ל, ואין זה מפתיע ששיטת הלחימה הפכה לנפוצה וידועה בכל רחבי העולם.

כל איום שיבוא בפניכם, בין שהוא בידיים חשופות, בין שעם נשק קר או חם, הוא גם אדם שיש לו נקודות תורפה. הוא יכול להיות חזק מכם, יודעים מה? הוא גם יכול להיות הרבה יותר קר רוח מכם, אך כשיש לכם את הפרקטיקה והיכולת להגיב אינסטינקטיבית ובנקודות הנכונות – אתם מסוגלים להגן על עצמכם ועל האנשים היקרים לכם.

לימודים בשיטת 1 על 1

קרב מגע הוא טכניקה, ולכן הוא מצריך תרגול ארוך וממושך, סרגל מאמצים ובעיקר מוטיבציית שיא.

במסגרת חוגים מרובי משתתפים, נוכחנו לגלות שעד כמה שהמוטיבציה בשמיים, הרי שכל תלמיד ותלמידה משתפרים ומחדדים את המיומנויות שלהם בקצב משתנה. באופן הזה, ישנם תלמידים שמתקדמים מהר יותר ואט אט משתעממים או חשים שהם לא ממצים את הפוטנציאל שלהם.

שיעורי קרב מגע ברמת גן בשיטת 1 על 1, מבטיחים לכם תכנית לימודים שתותאם לכם באופן אישי ועל-פי קצב ההתקדמות שלכם. אין צפייה בתלמידים אחרים שמתרגלים לחימה מול המורה, זה אתם והמורה באופן אישי.

כשסרגל המאמצים רק הולך והופך למאתגר יותר ככל שאתם מתקדמים, כך המוטיבציה שלכם נשארת באיתנה, והיכולות והטכניקות שלכם הולכות ומשתפרות.

הלימודים יכולים להתקיים בכל מקום – גינה ציבורית, פארקים או במסגרות ביתיות.

למי השיעורים מתאימים?

השיעורים מתאימים לגילאי 16 ועד כל גיל שבו החלטתם שהגיעה השעה לדעת כיצד להגן על עצמכם.

חשוב לציין: אם אתם מחפשים שיטה שתאפשר לכם לחוש בטוחים יותר "ללכת מכות", זה לא המקום. כאן אתם לומדים לגבש ביטחון עצמי רב יותר וידע פרקטי עם תוצאות בשטח כיצד להגן על עצמכם.

חשוב לציין שהקורס מתאים גם לנערות מגיל 16. ישנו אף קורס ממוקד לנשים במטרה ללמד טכניקות ייחודיות למקרי תקיפה שלמרבה הצער הופכים לפופולריים משעה לשעה: תקיפות מיניות ואלימות במשפחה. חשוב לציין שהקורס לנשים לא נחשב למקל יותר.

מה נלמד במהלך הקורס?

שיעורי קרב מגע ברמת גן של KMS-Defense ילמדו אתכם את כל הטכניקות שינטרלו את האויב במפגש פנים מול פנים.

חשוב לציין שישנם תרגולים מאתגרים שכוללים גם דימוי התמודדות עם אויב שמחזיק נשק קר וחם.

בעוד שבזמן התרגולים אנחנו יחסית נינוחים, הרי שהתמודדות עם גורם מאיים בזמן אמת היא שונה, ומצריכה קור רוח. מטרת התרגולים האינטנסיביים היא להעלות את ביטחונכם העצמי ולאפשר לכם להגיב לכל איום באופן אינסטינקטיבי.

במהלך הלימודים תגבשו תנועות גוף מהירות ומחושבות, תגדילו את טווח התנועה ותחזקו הן את החוסן הפיזי והן את החוסן המנטלי.

תיאום ציפיות

המטרה היא לא להקנות תיאוריה. אתם עומדים לרכוש כלי אמיתי שתוכלו להשתמש בו בכל רגע נתון. זהו כוח עצום, אך זהו גם כוח שדורש עקביות והתמדה.

בשיעורי קרב מגע ברמת גן של KMS-Defence, אנחנו מבטיחים לכם תכנית לימודים ממוקדת מטרה שתקנה לכם את כל הטכניקות עד לרמת מתקדם.

אנחנו חייבים לעשות זאת ביחד, עם מוטיבציית שיא, אש בעיניים ונכונות להתמדה.