קרב מגע בתל אביב

קרב מגע בתל אביב – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

צלצל עכשיו:

אפשר גם במייל:

קרב מגע

השאירו פרטים כאן:

קרב מגע בתל אביב

שיעורי קרב מגע בת"א עם מדריך מוסמך.

גם בזמני שגרה, אנו עלולים להיות חשופים לאיומים שיכולים להסב לנו פציעה או אף להוביל לתוצאות טרגיות. למרבה הצער, קל נורא למנות אינספור דוגמאות שהגיעו אל החדשות החל מנשים שסבלו מאלימות מצד הבעל ועד לצעירים שיצאו לבלות ומצאו עצמם מעורבים בקטטות, לעתים אף מבלי שנקטו בכל צעד מאיים או היו מעורבים בעצמם בוויכוח.

אם כך מהו קרב מגע? זוהי שיטת לחימה שמטרתה להקנות לכם טכניקה, להקנות לכם את היכולת להגיב בכל מצב ולהגן על עצמכם וכן על האנשים היקרים לכם מכול.

אמנות לחימה יעילה או הגנה עצמית?

הגנה והתחמקויות מול 3 תוקפים חמושים בסכין - נינגיטסו אימון חגורות שחורות - SCIL

אמנויות לחימה כבודן במקומן, ולקרב מגע יש שם פחות "אטרקטיבי" אם חושבים על כך מבחינת נראות. ועם זאת, כשזה מגיע לפרקטיקה ויכולת תגובה מהירה, זהו הזוכה הגדול ללא כל צל של ספק.

קרב מגע תל אביב עם SCIL, שם לעצמו למטרה לאפשר לכם לגבש טכניקות שאינן מסתמכות על כוח, כי אם על ניצול נקודות התורפה של היריב, וניצול היכולות שקיימות בכל אחד ואחת מכם.

אלו הן פעולות הגנתיות. ייתכן מאוד שהן גם יכללו נטרול, כזה שיפצע את הצד הנגדי, אך המטרה שלכם היא לא ליזום כי אם להגיב אם ותידרשו לכך.

לעתים התגובה תהיה להנפת אגרוף או סכין, ולעתים התגובה תהיה מניעתית, כלומר הפלת הסכין.

השורה התחתונה היא הצורך של כולנו לשרוד ולשמור על חיינו, והיכולת שלנו להשיג זאת דרך גיבושן של מיומנויות הגנה עצמית.

לאלו גילאים החוג מתאים?

החוג מתאים לגילאי 12 ומעלה.

ניתן לבחור בין קורס כללי המותאם לכולם, לבין קורס הפונה לנשים. ההבדל הוא לא במידת האתגר, אין פה ויתורים או הקלות. המטרה של קורס קרב מגע לנשים הוא להתאים את התכנים יותר לנושאים של תקיפות אופייניות בין אם מדובר ברקע של אלימות במשפחה ובין אם מדובר בתקיפות מיניות.

למרבה הצער, אלו שני נושאים שחווים עלייה מדאיגה בשנים האחרונות, וזה הזמן לקחת צעדים מניעתיים ולדעת כיצד להגיב אם וכאשר תידרשו לכך.

האם אני צריכ/ה להיות בכושר?

נגיד זאת כך: אין לכם שום צורך בגוף שרירי או בכושר שיא. כושר הוא בהחלט "תבלין" שיכול להוסיף, אך הוא לחלוטין לא העיקר. למעשה קרב מגע מאפשר גם לאנשים שתופסים את עצמם כ"חלשים", להגיב ולנטרל גורמים מאיימים חזקים.

לחוג קרב מגע בתל אביב של "סטריט קומבט ישראל" ניצבות מספר מטרות: להקנות טכניקה, לגבש יכולות תגובה מהירה, לחדד את החושים ולהגביר את תחושת הביטחון העצמי.

ביטחון עצמי הוא הדרך שבאמצעותה תגיבו בקור רוח בזמן אמת. אימונים לחוד ומציאות לחוד. המטרה שלנו היא לשלב את המציאות בתוך האימונים, וכלל החוג כולל תרגולים ממושכים ומאתגרים.

התרגולים מתבצעים בידיים חשופות ויכולים גם לכלול הדמייה של נשק קר.

מה נדרש ממני?

הגנה עצמית לעריית ת"א

אין קריטריונים נקודתיים שפוסלים אדם אחד ומאשרים אדם אחר, אך בהחלט יש כמה דברים שיהפכו את החוג ליעיל עבורכם, ולהרבה יותר מהנה.

תגיעו כשאתם נחושים לתרגל, כשאתם יודעים שאתם לא מתכוונים לוותר לעצמכם גם אם התעייפתם. צאו להפסקה קצרה ותחזרו לעניינים.

נכון, קוראים לזה חוג קרב מגע, אך בניגוד לחוגים אחרים, כאן מדובר בטכניקה שמומלץ לתרגל עוד ועוד ועוד. גם הרבה אחרי שכל הטכניקות כבר הוקנו.

אנחנו נחזור על תרגילים באופן תדיר, נאתגר את עצמנו ונביא את עצמנו על סף היכולת. המטרה היא שכל תרחיש ולו הקיצוני ביותר, יהיה תחת השליטה המוחלטת שלנו.

נושאי לימוד

החוג כולל התמודדות עם גורם מאיים בידיים חשופות, תגובה למהלכים מאיימים ותגובה מניעתית, הגנה מפני נשק קר ונשק חם.

כלל נושאי הלימוד, מטרתם היא לגבש יכולות תגובה מהירות ואינסטינקטים חדים.

למידע נוסף על חוג קרב מגע בתל אביב, השאירו פניה או צרו קשר טלפוני.