דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בתל אביב

קרב מגע & נינגי'טסו – מחירי 2023:

STREET COMBAT ISRAEL – SCIL – היחידה ללוחמת רחוב | נינגיטסו & קרב מגע והגנה עצמית מתקדמת

החלטת ללמוד הגנה עצמית?
צעד חכם ומבורך

הגנה עצמית מצילה חיים. נקודה.

תוכל/י להשיג כלים מקצועיים של הגנה עצמית ברמה הגבוהה ביותר
מול כל סוג של תוקף!

קבוצה בראשון לציון

עד 10 תלמידים לקבוצה
490
לחודש
2 שיעורים בשבוע
  •  

קבוצה בתל אביב

עד 10 תלמידים לקבוצה
490
לחודש
2 שיעורים בשבוע
  •  
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
אלי ודוד היו נהדרים! הם לימדו אותנו ביסודיות עם הדגמות וזמן תרגול. היה ברור שהם מיומנים ובעלי ניסיון ואני ממליץ בחום לשכור אותם לפעילות עצמית/צוותית.איילת, עובדת מטה
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
שיטה מעולה להגנה עצמית שמשלבת את אומנות הלחימה נינג׳יטסו וקרב מגע. השיטה פרקטית מאוד ומאפשרת לך להגן עליך ועל הסובבים אותך במקצועיות וביעילות גם אם התוקף חזק ממך או מצוייד בנשק קל .לומדים איך לסיים ארוע במינימום זמן ומינימום נפגעים .מעבר לכך , המורה , אלי , הוא מורה מעולה- בעל המון סבלנות , ידע רבומקצועיות גבוהה .השיעורים בנויים נכון ומותאמים לקצב ההתקדמות של התלמיד .כמו בכל תחום בחיים - רצינות וההתמדה הם המפתח לתוצאות .ממליץ מאוד !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
אני הולך להישמע סופר משוחד אבל זה רק מראה כמה אני ממליץ ללמוד אצל אלי.כשהייתי קטן למדתי כמה חודשים קראטה בשביל לדעת להגן על עצמי ואני יכול להגיד בלב שלם שאחרי שיעור ניסיון של שעה עם אלי יצאתי עם הרבה יותר ידע פרקטי באיך להגן על עצמי אם מישהו ינסה לתקוף אותי. אני חושב שללמוד הגנה עצמית זה כמו לעשות ביטוח חיים בתשלום חד פעמי ואני ממש ממליץ ללמוד אצל אלי, יש לו המון ידע, הוא מסביר ומדגים עם הרבה בסבלנות ובלי קשר, השיעור עבר באווירה ממש טובה ומאוד נהנתי (אני גם מאמין ששנהנתים ללמוד משהו קולטים אותו הרבה יותר מהר)מה שהכי אהבתי זה שאנחנו מתרגלים לא רק במטרה להבין איך להגיב לכל סוג תקיפה אלה לבנות זיכרון שריר בשביל שהגוף ידע לבד איך להגיב.תודה אלי, אני מחכה לשיעורים הבאים!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
מאמן דקדקן, נעים הליכות ופרקטי.
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
Eli and David where great! They taught us thouroghly with demonstrations and practice time. It was clear they are skilled and experience and I strongly recommand to hire them for self/team activity.Ayelet, Meta employee
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
An excellent method of self-defense that combines the martial art of Ninjitsu and Krav Maga. The method is very practical and allows you to protect yourself and those around you professionally and efficiently even if the attacker is stronger than you or is equipped with a small weapon.You learn how to end an event in a minimum of time and with a minimum of casualties.Beyond that, the teacher, Eli, is an excellent teacher - with a lot of patience, a lot of knowledgeand high professionalism. The lessons are structured correctly and adapted to the student's rate of progress.As in any field of life - seriousness and persistence are the key to results.highly recommend !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
I'm going to sound super biased but it just goes to show how much I recommend studying with Eli.When I was little I studied karate for a few months to know how to defend myself and I can say with all my heart that after an hour trial lesson with Eli I left with much more practical knowledge of how to defend myself if someone tries to attack me. I think that learning self-defense is like having life insurance with a one-time payment and I really recommend studying with Eli, he has a lot of knowledge, he explains and demonstrates with a lot of patience and regardless, the class was in a really good atmosphere and I really enjoyed it (I also believe that those who enjoy learning something absorb it much faster)What I liked the most is that we practice not only with the aim of understanding how to respond to each type of attack, but to build muscle memory so that the body knows on its own how to respond.Thank you Ali, I look forward to the next lessons!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
Meticulous trainer, pleasant and practical.
js_loader

השאירו פרטים כאן:

קרב מגע בתל אביב

שיעורי קרב מגע בת"א עם מדריך מוסמך.

גם בזמני שגרה, אנו עלולים להיות חשופים לאיומים שיכולים להסב לנו פציעה או אף להוביל לתוצאות טרגיות. למרבה הצער, קל נורא למנות אינספור דוגמאות שהגיעו אל החדשות החל מנשים שסבלו מאלימות מצד הבעל ועד לצעירים שיצאו לבלות ומצאו עצמם מעורבים בקטטות, לעתים אף מבלי שנקטו בכל צעד מאיים או היו מעורבים בעצמם בוויכוח.

אם כך מהו קרב מגע? זוהי שיטת לחימה שמטרתה להקנות לכם טכניקה, להקנות לכם את היכולת להגיב בכל מצב ולהגן על עצמכם וכן על האנשים היקרים לכם מכול.

אמנות לחימה יעילה או הגנה עצמית?

הגנה והתחמקויות מול 3 תוקפים חמושים בסכין - נינגיטסו אימון חגורות שחורות - SCIL

אמנויות לחימה כבודן במקומן, ולקרב מגע יש שם פחות "אטרקטיבי" אם חושבים על כך מבחינת נראות. ועם זאת, כשזה מגיע לפרקטיקה ויכולת תגובה מהירה, זהו הזוכה הגדול ללא כל צל של ספק.

קרב מגע תל אביב עם SCIL, שם לעצמו למטרה לאפשר לכם לגבש טכניקות שאינן מסתמכות על כוח, כי אם על ניצול נקודות התורפה של היריב, וניצול היכולות שקיימות בכל אחד ואחת מכם.

אלו הן פעולות הגנתיות. ייתכן מאוד שהן גם יכללו נטרול, כזה שיפצע את הצד הנגדי, אך המטרה שלכם היא לא ליזום כי אם להגיב אם ותידרשו לכך.

לעתים התגובה תהיה להנפת אגרוף או סכין, ולעתים התגובה תהיה מניעתית, כלומר הפלת הסכין.

השורה התחתונה היא הצורך של כולנו לשרוד ולשמור על חיינו, והיכולת שלנו להשיג זאת דרך גיבושן של מיומנויות הגנה עצמית.

לאלו גילאים החוג מתאים?

החוג מתאים לגילאי 12 ומעלה.

ניתן לבחור בין קורס כללי המותאם לכולם, לבין קורס הפונה לנשים. ההבדל הוא לא במידת האתגר, אין פה ויתורים או הקלות. המטרה של קורס קרב מגע לנשים הוא להתאים את התכנים יותר לנושאים של תקיפות אופייניות בין אם מדובר ברקע של אלימות במשפחה ובין אם מדובר בתקיפות מיניות.

למרבה הצער, אלו שני נושאים שחווים עלייה מדאיגה בשנים האחרונות, וזה הזמן לקחת צעדים מניעתיים ולדעת כיצד להגיב אם וכאשר תידרשו לכך.

האם אני צריכ/ה להיות בכושר?

נגיד זאת כך: אין לכם שום צורך בגוף שרירי או בכושר שיא. כושר הוא בהחלט "תבלין" שיכול להוסיף, אך הוא לחלוטין לא העיקר. למעשה קרב מגע מאפשר גם לאנשים שתופסים את עצמם כ"חלשים", להגיב ולנטרל גורמים מאיימים חזקים.

לחוג קרב מגע בתל אביב של "סטריט קומבט ישראל" ניצבות מספר מטרות: להקנות טכניקה, לגבש יכולות תגובה מהירה, לחדד את החושים ולהגביר את תחושת הביטחון העצמי.

ביטחון עצמי הוא הדרך שבאמצעותה תגיבו בקור רוח בזמן אמת. אימונים לחוד ומציאות לחוד. המטרה שלנו היא לשלב את המציאות בתוך האימונים, וכלל החוג כולל תרגולים ממושכים ומאתגרים.

התרגולים מתבצעים בידיים חשופות ויכולים גם לכלול הדמייה של נשק קר.

מה נדרש ממני?

הגנה עצמית לעריית ת"א

אין קריטריונים נקודתיים שפוסלים אדם אחד ומאשרים אדם אחר, אך בהחלט יש כמה דברים שיהפכו את החוג ליעיל עבורכם, ולהרבה יותר מהנה.

תגיעו כשאתם נחושים לתרגל, כשאתם יודעים שאתם לא מתכוונים לוותר לעצמכם גם אם התעייפתם. צאו להפסקה קצרה ותחזרו לעניינים.

נכון, קוראים לזה חוג קרב מגע, אך בניגוד לחוגים אחרים, כאן מדובר בטכניקה שמומלץ לתרגל עוד ועוד ועוד. גם הרבה אחרי שכל הטכניקות כבר הוקנו.

אנחנו נחזור על תרגילים באופן תדיר, נאתגר את עצמנו ונביא את עצמנו על סף היכולת. המטרה היא שכל תרחיש ולו הקיצוני ביותר, יהיה תחת השליטה המוחלטת שלנו.

נושאי לימוד

החוג כולל התמודדות עם גורם מאיים בידיים חשופות, תגובה למהלכים מאיימים ותגובה מניעתית, הגנה מפני נשק קר ונשק חם.

כלל נושאי הלימוד, מטרתם היא לגבש יכולות תגובה מהירות ואינסטינקטים חדים.

למידע נוסף על חוג קרב מגע בתל אביב, השאירו פניה או צרו קשר טלפוני.