דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע לנשים

קרב מגע לנשים – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע לנשים שבאמת עובד!

מי שמגיעה אלי מגיעה מסיבה אחת – לדעת להציל את חייה בעת סכנה

קרב מגע לנשים משולב נינגי'טסו מציל חיים. נקודה.

לא משנה עד כמה היריב חזק

לא משנה עד כמה התוקף נחוש

לא משנה שאת לא בכושר

אם תגיע תקיפה או הטרדה פיזית – זה יגמר מהר מאוד.

אז אני מניח שכבר הבנתם שלדעת להגן על החיים שלכם ושל יקיריכם ב 2023 זו חובה של ממש.

כעת, פתחתי תוכנית הכשרה מיוחדת לאזרחים. ואתם מרוויחים.

אז… במה מדובר?

ניתן ללמוד בקבוצה בראשון לציון, שיעור בשבוע, מוגבל ל 10 אנשים בלבד לקבוצה. [התקדמות מהירה]

בנוסף קיימים לימודי 1 על 1, במשך 5 חודשים. כ 20 שיעורים סה"כ של שיעור בשבוע.

 ב 2 המסלולים אנחנו נתחיל מהבסיס של הבסיס כמו דחיפות, תפיסה בחולצה, חניקות וכו',
ונגיע עד הגנה מסכין + השתלטות על תוקף.

עם מי לומדים?

אליהו מדריך הגנה עצמית
תעודה-אומנויות-לחימה
  • ניסיון בקרב מגע ונינגיט'סו מאז 2010.
  • מדריך מוסמך מטעם מכללת וינגייט
  • מדריך כוחות הביטחון השונים בארץ

השאירו פרטים כאן:

דווקא היום מרגישים בטוחים

קרב מגע לנשים!

קרב מגע לנשים, באמת? זה בכלל מתאים לנשים? למבנה הגוף שלהן? למידת הכוח שיש נשים? הרי אנחנו הנשים עדינות, פגיעות, יפות וקוקטיות, שנשים ילמדו שיטות לחימה? מה הן גברים?

אלו הן שאלות ותהיות שאני שומע תדיר כאשר מתחילים לדבר על קרב מגע לנשים, ואולי זה יפתיע אתכן אבל הן נשאלות על ידי גברים ונשים באופן שווה. כן, כן, זה לא עניין של שוביניזם או פמיניזם, אלו הן שאלות אמיתיות שעולות, אך אם לומר את האמת הן נעלמות ברגע שמתחילים להכיר מקרוב את עקרונות הקרב מגע.

קרב מגע לנשים, לכל הנשים

קרב מגע הוא שיטת לחימה ייחודית, והיופי שבה הוא שכדי לשלוט ברזי שיטת לחימה זו לא צריך כוח פיזי מיוחד, אין צורך ברקע ספורטיבי מוקדם, למשקל של האדם אין כל משמעות וגם הגובה והגיל לא משחקים תפקיד. 

קרב מגע כולל טכניקות להגנה עצמית במצבי חיים ממשיים, ובעולם שבו נשים, כמוך, חוששות להסתובב בגפן בשעות הערב והלילה, בתקופה שבה האלימות נגד נשים גועה ועשרות נשים נרצחות מדי שנה בישראל על ידי בני זוגן ובזמנים בהם נשים נאנסות ומוטרדות מינית על בסיס יומיומי כמעט, קרב מגע לנשים הוא ללא כל צל של ספק הפתרון האולטימטיבי.

קרב מגע לנשים: מקורבנוֹת למָגֵנוֹת

עד לא מכבר הייתה תחושה שלנשים יש 2 אפשרויות בעולם הזה; או לפנות לאומנויות הלחימה המלמדות להילחם, להרביץ ולהיאבק או להפנים וליישם סדרה ארוכה של כללים חברתיים, ביניהם: לעולם לא לשתות במועדונים, אף פעם לא ללבוש בגדים חושפניים, לעולם לא ללכת לבד בחושך ולהימנע באופן מוחלט משיחה עם זרים.

אבל קרב מגע מציע אפשרות שלישית. אלטרנטיבה אחרת שלא כרוכה בלחימה ברוטלית אך גם לא כזו שמדירה נשים מהמרחב הציבורי ונועלת אותן בבית. קרב מגע מציע לנשים כלים פשוטים וממוקדים להגנה עצמית. 

קרב מגע מעניק לנשים ידע מעשי להתמודד עם תקיפות מכל סוג ובכל מצב, אבל רובד זה הוא גלוי וברור מאליו. מה שלא כולן יודעות זה שבנוסף לכושר ההגנה העצמית קרב מגע משפר גם את הביטחון ואת הדימוי העצמי, הוא מעצים נשים, משפר את איכות חייהן, תורם לשיפור שפת הגוף, למשמעת עצמית, לנחישות, קור רוח, הוא מגביר כושר, גמישות וסיבולת ולא פחות חשוב מכך – הוא מפגיש אותך עם נשים כמוך.

קו הגנה לנשים

כפי שכבר רמזתי, בשונה מאומנויות לחימה אחרות, קרב מגע מחזק את כושר ההישרדות וההגנה ולאו דווקא את יכולת הלחימה. במהלך קורס קרב מגע לנשים נלמד איך מגבירים את המודעות למצבי חיים שונים, לרבות מצבי חירום, וכיצד מונעים עימותים וקונפליקטים כקו הגנה ראשון. והסיבה לכך היא פשוטה, אין זה משנה כמה את חזקה, לוחמת או אסרטיבית סיכויי ההישרדות של כולנו כבני אדם עולים באופן משמעותי אם יודעים למנוע התקפה מראש.

קו ההגנה השני אותו נלמד בשיעורי קרב מגע לנשים הוא זיהוי נקודות תורפה, תכנון ותגובה מהירים שנועדו למנוע את הסלמת התקיפה. בשלב זה המטרה שלנו היא למזער עד כמה שניתן את האפשרות לפגיעה, פציעה או חלילה מוות.

קו ההגנה השלישי יצייד אותך ביכולת הגנתית במצבים בהם לא ניתן לעצור או לווסת את ההתקפה בשלביה הראשוניים. אם אין דרך להימנע מעימות פיזי, לא נורא, יהיו לך את כל הכלים והכישורים  להילחם בגילויי האלימות, לנטרל את התוקפנות ולצאת מהסיטואציה המסוכנת בהקדם האפשרי.

קרב מגע ממנף את האינסטינקטים הטבעיים הטמונים בכל אחת וחאד מאיתנו והופך אותם לאפקטיביים יותר. המהלכים הם פשוטים למדי והתרגול החוזר ונשנה משנה את זיכרון השרירים והגוף עד שמהלכי ההגנה העצמית הופכים לטבע שני. 

כאשר תסיימי קורס קרב מגע לנשים את תדעי כיצד לזהות נורות אזהרה, התנהגויות, שפת גוף ומחוות המעידות על איום פוטנציאלי, את תדעי "להרגיע" מצבים מאיימים ויהיו בידייך טכניקות הגנה עצמית מדויקות. את תוכלי להתמודד ביעילות עם התקפות ואיומים ברחוב, בבית, בפארק, בחניון, ברכבת, במקום העבודה או במסיבה, להגיב במהירות לכל סוג של מתקפה: נשק חם או קר, הטרדה מינית או תקיפה גופנית, מפני סכין, שוד, חביקה או חניקה ותדעי לעמוד בכל אתגר שהחיים מזמנים.

דם, יזע ודמעות?

בקרב מגע אין תחרויות, לא סופרים נקודות, אין טקסים מיוחדים, אין שופט, אין קהל, אין תלבושת מסורתית, אין דרגות או חגורות שחורות. בשיעורי קרב מגע לנשים גם לא אין דם, אבל בהחלט יהיה יזע שנועד למנוע דמעות. 

כמדריך קורס קרב מגע לנשים אני מבטיח ללמד אותך טקטיקות הגנה עצמית אינטואיטיביות ומעשיות, אבל אני לא מבטיח שזה יהיה קל או חף ממאמץ. 

כדי להצטיין בקרב מגע דרושים השקעה, מסירות, כוח רצון ומחויבות לתרגול, וזה לא פשוט ממש כשם שזה לא פשוט להתגונן במאבקים אמיתיים כנגד איומים ויריבים גדולים.

לצד מיומנויות פיזיות חשובות תרכשי בקורס קרב מגע לנשים גם מיומנויות מנטליות חדשות: כושר ההתאוששות והשליטה העצמית משתפרים, יכולת הריכוז, החוסן הנפשי והאמונה העצמית מתחזקים וחרדות, טראומות ופחדים מתחלפים אט אט בתשוקה לאתגרים. כל אלו לא יוגבלו לשיעורי קרב מגע בלבד או להתגוננות במצבים מאיימים אלא יחלחלו לכל היבט בחייך האישיים והמקצועיים.

זה בידיים שלך לא להיכנס לסטטיסטיקה

לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה יותר מ-336,000 נשים מותקפות ומוטרדות בישראל מדי שנה ברחוב, בבית ובמקומות העבודה. רבות מהן כלל לא מדווחות על כך למשטרה, הן מתביישות וחלק ניכר מהן יורד למחתרת, למקלטים בשעה שהתוקפן מסתובב חופשי ומאושר.  אז נכון, לגבר הממוצע יש מסת שריר גדולה יותר, יש לו גם יותר כוח ובדרך כלל הוא יהיה חזק יותר. אך ניתן לפצות על כל אלו אם יודעים לזהות את החולשות האנושיות (עיניים, מפשעה וצוואר) וכך להביס כל תוקף, בכל סדר גודל ובכל תרחיש.

אלימות ותוקפות הן תופעות חברתיות מכוערות שחייבים להכחיד אותן. הן מגיעות לרוב במצבים בלתי צפויים ונשים פגיעות יותר לאלימות בגלל תכתיבי החברה המסלילים נשים להתנהגות פאסיבית. אבל זה ממש לא חייב להיות כך. כל אחת יכולה להחליט באופן אישי לקחת את השליטה בחייה לידיה ולהתכונן פיזית ונפשית לגבור על מתקפות ואיומים.

עוד באתר: 

הגנה עצמית

אלימות נגד נשים

אלימות

נוער בסיכון

הטרדה מינית

מניעת אלימות במשפחה

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
0723952677