דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בראשון לציון

קרב מגע בראשון לציון – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קורס קרב מגע בראשון לציון

שיעורי קרב מגע בראשל"צ עם מדריך מוסמך ובעל ניסיון. מעט מאוד תיאוריה והרבה מאוד אימונים שמטרתם היא אחת – להקנות לכם את היכולת להגן על עצמכם ועל האנשים היקרים לכם.

לא די באומץ לב, ולא די באימוני כוח שמגדילים את מסת השריר; טכניקה היא זו שבסופו של יום מכתיבה את הטון. אתם יכולים להיות בנויים היטב ואף להקרין תחושה שמוטב "לא להתעסק אתכם", אך ברגע האמת כאשר אדם מאיים עליכם בין אם באגרופיו ובין אם בסכין או נשק חם, הרי שטכניקה היא הטקטיקה הנכונה ביותר.

אמנות לחימה יעילה

מטרתם של לימודי קרב מגע היא לאפשר לכם לדעת כיצד לנטרל את האיום, קרי האדם שמולכם, והכל באמצעות שימוש בטכניקות נכונות.

תופתעו לגלות אך כמעט ואין כל צורך בכוח ממשי. למעשה, אימוני כוח הם רק "תבלין" שבהחלט יכול לסייע, ומוטב יהיה יותר שפשוט תהיו בכושר כללי טוב שגם יגדיל לכם את סיבולת הלב-ריאה.

מטרתו של הקורס היא לאפשר לכם לספק תשובה עניינית ויעילה לצורכי הגנה עצמית: יש איום, הוא ממשי והוא יוצר אתכם מגע. עליכם לנטרל אותו באופן מהיר ובאופן שלא יאפשר לו לנסות זאת בשנית.

מתאים גם לנשים?

קורס קרב מגע בראשון לציון והסביבה פתוח לציבור הרחב, כל מי שרוצה לדעת כיצד להגן על עצמו, ימצא בקורס הזה עזר רב.

למעשה, בתקופתנו מומלץ שכל אישה תדע להגן על עצמה ולסמוך אך ורק על עצמה. זכרי שוב: החוקים של קרב מגע הם מאוד ברורים – זוהי הטכניקה, לא הכוח.

ניתן לבחור בין מסלול המתאים לבוגרים 16+ לבין מסלול המותאם במיוחד לנשים 16+. ההבדלים ניכרים בעיקר בתכנים שיכולים להיות רלוונטיים יותר לנשים בהתמודדות עם סוגי תקיפות שונות.

מה נדרש ממני?

לימודי קרב מגע בראשון לציון מותאמים לגילאי 16 ומעלה.

אין תנאי קבלה, אך יש כמה קריטריונים שהם הכרחיים לצורך יעילותו של הקורס: אש בעיניים, מוטיבציה ונכונות להתמדה.

האימון הוא לא רק פיזי אלא נפשי. ההתמודדות עם איום ברגע האמת היא אתגר של ממש שמצריך תעצומות נפש. אנו נלמד כיצד להתמודד עם איומים וכיצד לנטרל אותם בכל תרחיש.

מה נלמד?

הקורס כולל את ביצוע התקפה עם ידיים חשופות, התמודדות עם גורם מאיים שמחזיק נשק קר, התמודדות עם גורם מאיים שמחזיק נשק חם וכן מגוון רחב של טכניקות נטרול.

חשוב לציין: תהיה חזרתיות על טכניקות שונות. המטרה היא שאתם תדעו להגיב לכל איום באופן אינסטינקטיבי.