דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בראש העין

קרב מגע בראש העין – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

שיעורי קרב מגע בראש העין

קורס קרב מגע במתכונת 1 על 1 עם מדריך מקצועי ומנוסה.

KMS-Defense מכשירים נערים ונערות, נשים וגברים המעוניינים לרכוש ידע מעשי בהגנה עצמית יעילה וממוקדת מטרה.

קרב מגע, שיטת הלחימה הישראלית שהצליחה לפרוץ את גבולות הארץ, והיא נלמדת במכונים בכל רחבי העולם. שיטה זו הוכחה כיעילה במיוחד בהתמודדות מול איומים ממשיים ומיידיים.

למרבה הצער, גם בתקופתנו זו, אי אפשר לדעת מהיכן הסכנה תצוץ: שוד, תקיפה מינית, פגיעה על רקע לאומני, קטטה, נהג חמום מוח ועוד.

בעזרת שיטת לימוד הדרגתית וממוקדת עם התלמיד או התלמידה, תוכלו לרכוש מיומנויות וכישורים שיגנו על חייכם ועל חיי האנשים היקרים לכם.

סייד-אפקטס נוספים וחשובים שהקרב מגע מקנה לנו הם: ביטחון עצמי ודמוי עצמי רב יותר, הגברת הריכוז ושיפור משמעותי של הכושר הגופני.

למי הקורס מתאים?

ישנם חוגים מרובי משתתפים, אז למה דווקא הקונספט של KMS-Defense?

אנו מכבדים את כל מכוני הלימוד ובטוחים שכלל מערכי השיעורים שלהם איכותיים ומכווני מטרה. ועם זאת, נוכחנו לגלות שלימוד פרטי מאפשר לתלמיד או התלמידה לנצל כל רגע בגיבוש וחידוד טכניקות הלחימה.

כאן אין צפייה במדריך נלחם עם תלמידים אחרים, אין סרגל מאמצים שבו צריכים להתאים את הרמה אל שאר המשתתפים – זה אתם והמדריך, מתרגלים ללא הפסקה.

אם אתם: 

  • רוצים להגשים את מלוא הפוטנציאל שלכם בקרב מגע – מקומכם איתנו
  • מחפשים סביבת לימוד מכוונת מטרה – מקומכם איתנו
  • חדורי מוטיבציה עם אש בעיניים – מקומכם איתנו

הלימודים מתאימים לנשים וגברים כאחד. מגיל 16 ומעלה. 

הלימודים יכולים להתקיים בכל מקום – גינה ציבורית, פארקים או במסגרות ביתיות. 

מה לומדים במסגרת השיעורים?

שיעורי קרב מגע בראש העין כוללים מתכונת לימודים כללית או לחילופין מתכונת קרב מגע לנשים.

אין מדובר בהקלה על נשים או בפטור כזה או אחר מתרגולים קשים. מטרת הקורס לנשים היא להקנות טכניקות הגנה עצמית שרלוונטיות למקרים האלימים שפוקדים את ארצנו: תקיפות מיניות וכן אלימות במשפחה.

כלל תכניות הלימוד כוללות: התמודדות עם איום בידיים חשופות, הגדלת טווח התנועה של הגוף, חידוד התגובות האינסטינקטיביות, תרגול התמודדות עם מצב מאיים ושמירה על קור רוח, התמודדות עם גורם מאיים המחזיק נשק קר וכן התמודדות עם גורם מאיים המחזיק נשק חם.

עם מה תצאו עם תום הלימודים?

כאן המקום להגיד – קרב מגע הוא לא דבר מה שאפשר פשוט להפסיק לתרגל החל מהרגע שמגיעים לרמה מסוימת.

יש מערך שיעורים מסודר על-ידינו, אך תמיד ניתן לקחת שיעורים נוספים לחיזוק. כמו כן, אנו תמיד ממליצים להמשיך ולתרגל המהלכים השונים, גם אם אתם יודעים כבר לעשות אותם מתוך השינה. קלישאתי ככל שישמע – זו הדרך.

עם תום כלל החומרים הנלמדים בשיעורי קרב המגע תצאו עם ביטחון עצמי רב יותר, חוסן פיזי ומנטלי 

בעוד שבזמן התרגולים אנחנו יחסית נינוחים, הרי שהתמודדות עם גורם מאיים בזמן אמת היא שונה, ומצריכה קור רוח. מטרת התרגולים האינטנסיביים היא להעלות את ביטחונכם העצמי ולאפשר לכם להגיב לכל איום באופן אינסטינקטיבי.

במהלך הלימודים תגבשו תנועות גוף מהירות ומחושבות, תגדילו את טווח התנועה ותחזקו הן את החוסן הפיזי והן את החוסן המנטלי.

למה לבחור דווקא בקרב מגע?

גיבוש מסת שריר וכוח היא אמצעי נהדר לחיזוק הביטחון העצמי. אך כשניצבים מול איום, הכוח הופך לתבלין והמנה העיקרית היא הטכניקה.

מערך השיעורים של קרב מגע עובד על האינסטינקט הטבעי שלכם, ולכן יהיה לכם קל להבין את החומר הנלמד ואט אט תיישמו אותו בהצלחה ללא שום קשר למידת הכוח הפיזי שלכם.

בנוסף, אם אתם תוספים את עצמכם כ"חלשים", אז דעו שקרב המגע מתבסס על נקודות התורפה של האויב. אתם יכולים להתמודד עם אדם גדול ממדים ובעל מראה מאיים, ועדיין לנטל אותו באופן מוחלט.

צרו איתנו קשר

רוצים לדעת יותר על שיעורי קרב מגע בראש העין? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת ומתן פרטים על אפשרות תיאום שיעור ניסיון.