דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית ברחובות

הגנה עצמית ברחובות – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

הגנה עצמית ברחובות

לימודי הגנה עצמית עם מדריך מקצועי מומחה בשיטת שאדו נינג'יטסו.

חוששים להירשם כי אתם לא אנשים פיזיים מספיק? חזקים מספיק? או אמיצים מספיק? תופתעו לגלות שאחרי הקורס הזה תגלו עד כמה "כוח" הוא חלק משני בתרומתו לנטרול אדם שמהווה עליכם איום.

כולם צריכים לדעת הגנה עצמית, זהו כלי מציל חיים, ולאורך הקורס תגבשו טכניקות לחימה, תלמדו כיצד להגיב לאדם שעושה "את הצעד הראשון" נגדכם, תלמדו כיצד להילחם בידיים חשופות, כיצד לנטרל אדם האוחז בנשק קר או מאיים בנשק חם. תפתחו חוסן נפשי להתמודדות עם איום בזמן אמת, ותגבשו יכולת תגובה שתאתר את נקודות התורפה של היריב ותגיב אליו באופן אינסטינקטיבי.

המטרה שלכם היא לא להיכנס לקרב שלא נגמר, אלא לדעת לסיים אותו עוד לפני שהוא יתחיל.

שגרה היא דבר שעלול להישבר

ביום יום אנחנו יכולים לחיות חיים בטוחים למדי. לגור בשכונה טובה, עם יחסי שכנות טובים, להיות אנשים מנומסים וגם לקבל את אותו הנימוס מן הסביבה הקרובה אלינו.

אך קורס הגנה עצמית ברחובות לא נועד להתייחס לאותן תקופות רגילות. מספיקים כמה רגעים בודדים שישברו את השגרה, כדי שהם ישנו את כל מסלול חיינו.

זו יכולה להיות קטטה במועדון, זו יכולה אפילו להיות הערה מנומסת שנגיד לעוברי אורח שהשליכו לכלוך ברחוב. איננו יודעים מתי נפגוש באדם חמום מוח שיחליט להגיב בצורה אלימה, ולעתים אף לנקוט באלימות קשה שתהווה איום ממשי על חיינו או חיי הקרובים אלינו.

אופי הלימוד של הקורס הוא בקונספט 1 על 1 או בקבוצות קטנות ואיכותיות. תלמדו כיצד להגיב ולנטרל את האדם במהירות וביעילות. זהו לא כלי שנועד לתת לכם בוסט לאגו, זהו כלי שצריך להיות מצוי לידכם בכל עת, כדי שבעת הנכונה, אם תזדקקו לו – הוא יהיה שם.

תכניות הלימודים שלנו

לקורס הגנה עצמית ברחובות פיתחנו שתי מכתונות: קורס הגנה עצמית לנשים וכן לימודי הגנה עצמית לבוגרים הפונה לנשים וגברים כאחד.

חשוב לציין שאת ההבדלים בין תכניות הלימוד לא תרגישו ברמת האתגר או הקושי. קורס הגנה עצמית לנשים פשוט נועד לספק דגש נוסף על מקרי אלימות שלמרבה הצער הפכו לשגרה בישראל: אלימות על רקע תקיפה מינית, אלימות במשפחה ושוד.

גברים חמומי מוח לעתים מרגישים "אמיצים" יותר על נשים. אתן תוכיחו להם עד כמה הם טעו.

הקורסים פונים לכולם, והרישום מותנה מגיל 16 ומעלה בלבד.

מהי שאדו נינג'יטסו?

את תחילת הדברים שלנו פתחתנו בכך שלימודי הגנה עצמית ברחובות נלמדים בשיטה זו.

מדובר בטכניקת לחימה קטלנית מאוד, שמרבית שיטותיה יובאו מתוך עולמם של הלוחמים היפניים המסורתיים, הידועים בשם נינג'ות.

מדובר בשיטת לחימה שלא נועדה להיות מפוארת, או לקצור מחמאות; המטרה שלנו היא להיכנס אל תוך הקרב ולדעת לסיים אותו עוד לפני שיתחיל.

השיטה מבוססת על לחימה בידיים חשופות וכן שימוש באמצעים שונים בהתאם למצב הנתון.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
054-6700290

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.

אופי הלימוד – קראו איך זה מרגיש ללמוד ב-SCIL!