דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית בנס ציונה

הגנה עצמית בנס ציונה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

הגנה עצמית בנס ציונה

אתם יכולים להיות אנשים מאוד פיזיים, חזקים, לא חוששים מקרב, ועדיין למצוא שידו של היריב היא על העליונה. זה יכול להיות כיוון שהוא חזק יותר, מיומן יותר, או חלילה מחזיק בסכין או נשק חם.

לעומת זאת, אתם יכולים להיות אנשים בעלי מבנה גוף רגיל לחלוטין, כאלו שבהחלט לא ששים לבצע משימות פיזיות, אולם בעזרת הטכניקה הנכונה, תהיו מסוגלים לנטרל את היריב שלכם עוד לפני שהקרב החל.

חשוב להבין: הגנה עצמית היא לא יכולת קרב אמנותית מרשימה שמעוררת פליאה. מדובר פשוט מאוד בטכניקה שיודעת לנצל את נקודות התורפה של היריב, ולהביא לתבוסה מהירה ויעילה. אתם נמצאים תחת איום? עם קורס הגנה עצמית בנס ציונה של SCIL, תלמדו כיצד להגיב.

אנחנו אף פעם לא יודעים מתי השגרה תישבר...

אבל מה שאנחנו כן יכולים לעשות, הוא להתכונן ליום הזה.

העניין באירועים שליליים, הוא שאנחנו לא צופים אותם. אנחנו יכולים לקום בבוקר ולהתכונן לעוד יום עבודה, אך לא נעלה בדעתנו שדווקא היום בכביש, נהג יחליט "להתנקם" בנו כי חתכנו אותו או לא נתנו לו לחתוך אותנו, ורק ימתין לרמזור האדום הבא כדי לצאת מרכבו ו"לסגור איתנו חשבון".

האם אישה יכולה לצפות שדווקא היום בסמוך למקום עבודתה, אדם זר ינסה לתקוף אותה מינית? אף אחד ואחת מאתנו לא צריכים או אמורים לשער שזה יקרה לנו.

אך כל אחד ואחת מאתנו יכולים להתכונן ליום הזה, אם הוא יגיע, להגיב, ולגרום לאדם שפגש בנו, להצטער על כך.

מתכונת תכנית הלימודים

ב-SCIL אנו אנו מציעים קורס הגנה עצמית בנס ציונה עם שתי אפשרויות: קורס הגנה עצמית לנשים וכן לימודי הגנה עצמית לבוגרים המתאים לנשים וגברים כאחד.

ההבדלים בין שתי הקורסים לא נעוצים ברמת הקושי – אנחנו לא עושים הנחות על-פי מגדר. אולם קורס הגנה עצמית לנשים מתייחס באופן ממוקד יותר בנושאים שלמרבה הצער הפכו למציאות המקוממת של ישראל במאה ה-21. הקורס לנשים מתמקד בתקיפות מיניות, מעשי אלימות נגד נשים, אלימות במשפחה, התמודדות עם אדם האוחז נשק קר או כל כלי חפץ, וכן נשק חם.

תכנית הלימודים היא במתכונת 1 על 1, או בקבוצות קטנות.

המטרה שלנו היא להבטיח שתלמדו באופן האפקטיבי ביותר, תתנסו, תתרגלו, ובו העת תיישמו את הטכניקות שתלמדו באופן הכי טוב והכי יעיל.

על שיטת הלימוד

קורס הגנה עצמית בנס ציונה נלמד בשיטת שאדו נינג'יטסו.

שיטת לחימה קטלנית במיוחד שלקוחה מתוך טכניקות הלחימה של הנינג'ות ביפן. המטרה היא לא להיות חזקים יותר, אלא יעילים יותר, וכל זאת נעוץ בגיבוש טכניקה ויכולת תגובה.

אתם לא צריכים להגיע למאמץ גופני גבוה כדי להגן על עצמכם, וכך גם להתיש את עצמכם. בעזרת ניצול נקודות התורפה של היריב, גיבוש חוסן נפשי להתמודדות עם מצב מאיים בזמן אמת, ותנועות גוף יזומות שנלמדות בעזרת תרגולים חוזרים ונשנים – אתם תדעו כיצד להגן על עצמכם, וחלילה שלא תזדקקו לכך אך גם תצילו חיים.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
054-6700290

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.

אופי הלימוד – קראו איך זה מרגיש ללמוד ב-SCIL!