דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית ביבנה

הגנה עצמית ביבנה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

הגנה עצמית ביבנה

SCIL מזמינים אתכם ללמוד הגנה עצמית מקצועית יחד עם מדריך מיומן בשיטת שאדו נינג'יטסו.

כולם צריכים לדעת הגנה עצמית.

מדובר לא רק בקורס שמעשיר את הידע ומספק ערך מוסף, כי אם בכלי מושחז ויעיל במיוחד שיאפשר לכם להגיב, אם תדרשו לכך, בכל מצב שבו אדם אחר מהווה איום על בריאותכם או חייכם.

תכנית הלימודים נלמדת בכיתות לימוד קטנות, או לחילופין בקונספט 1 על 1. המטרה היא שאת או אתה תיהנו מתכנית לימודים מעשית שבה כל שיעור ושיעור מלווה בלמידה הלכה למעשה – קרב מול המדריך, שיפור תנועות, שיפור יכולת התגובה, למידת אתגרים חדשים, ותרגול חוזר ונשנה.

למה שנלמד קרב מגע בעצם?

בחיפושכם אחר קורס הגנה עצמית ביבנה, מרבית הסיכויים שלא בחרתם בו כדי להלך אימים ברחוב. מרבית הסיכויים אפילו שלא תשמשו בידע הנצבר במהלך היום – וטוב שכך.

הכלי החשוב הזה מיועד למקרים בהם השגרה מופרת. אנחנו יודעים איך היום שלנו מתחיל, אך אין לנו מושג איך הוא ייגמר. ייתכן ויום שליו ורגיל לחלוטין ישנה את מסלולו ברגע שבו ניתקל באדם שינסה לבצע שוד, או אדם שינסה לבצע תקיפה על רקע מיני או לאומני.

ייתכן ובזמן נהיגה, נריב עם אדם על חניה, ובלי שום התרעה מוקדמת הוא פתאום ישלוף סכין.

למרבה הצער, אנשים חמומי מוח יש תמיד, ועלינו להיות מוכנים לכל תקרית, ולדעת להגיב בצורה שתגן על בריאותנו ולעתים אף על חיינו.

תכניות הלימודים שלנו

SCIL שמחה להציע לכם שתי תכניות לימוד לבחירתכם:

קורס הגנה עצמית לנשים – תכנית לימודים שלא חוסכת מכן את המאמצים של הקורס הכללי. המטרה שלנו כאן היא להתמקד במצבים אליהם נשים עלולות להיקלע דוגמת ניסיון אונס ותקיפה מינית, אלימות במשפחה ושוד.

לימודי הגנה עצמית לבוגרים – תכנית לימודים כללית שפונה לכולם. כאן אנחנו מתמקדים בכל הנושאים ומדמים אינספור תרחישים שונים.

שני הקורסים מאתגרים באותה המידה, ושניהם כוללים מאבק בידיים חשופות, התמודדות עם אדם שנושא נשק קר ונשק חם.

הרישום לקורסי הגנה עצמית מותנה בגיל 16 ומעלה.

מהי שאדו נינג'יטסו?

מדובר בטכניקה שנלקחה מן המזרח הרחוק, והיא מאגדת בתוכה מקבץ של שיטות לחימה בהן השתמשו הלוחמים היפניים המסורתיים, הידועים יותר בתרבות המערב בשם נינג'ות.

היופי שבשיטה הזו, נעוץ בעובדה שאתם לא צריכים להיות אנשים חזקים או אמיצים. אתם פשוט צריכים טכניקה. עם טכניקה נכונה, גם אדם חזק מכם, וגם אדם גדול או נועז מכם, יכול למצוא את עצמו על הרצפה, מנוטרל, פצוע וחבול.

אתם תלמדו כיצד להיכנס אל הקטטה ולסיים אותה במהרה.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
054-6700290

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.

אופי הלימוד – קראו איך זה מרגיש ללמוד ב-SCIL!