דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית במודיעין

הגנה עצמית במודיעין – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

הגנה עצמית במודיעין

SCIL בית הספר ללימודי הגנה עצמית בשיטת שאדו נינג'יטסו.

אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת מתי השגרה שלנו תופתע ותופר, אבל אנחנו כן יכולים להתכונן אל היום הזה, ולהפתיע בחזרה.

מרבית הסיכויים שגם אתם ראיתם דיווחים חדשותיים על אירועי אלימות קשים, כאלו שנגמרו בפציעה קשה, וחלקם אף הסתיימו בטרגדיה. אדם שנורה למוות בגלל ריב על חניה, עובר אורח שאושפז במצב קשה רק בגלל שהעיר לחבורת צעירים שהשתכרו על פינה במדרכה.

המטרה של הגנה עצמית היא לא לאפשר לנו להלך אימים ברחוב ולהטיל אימה על העוברים והשבים. המטרה היא שיהיה לנו כלי שימושי לכל צרה, כלי שיאפשר לנו לנטרל את האיום, ולצאת מהאירוע בריאים והכי חשוב – בחיים.

תרגול זה שם המשחק

הרישום לקורס הגנה עצמית במודיעין הוא צעד ראשון מבורך, אך מכאן אנחנו מתחילים במסע משותף של מחויבות הן מצדנו והן מצדכם.

מסע של מוטיבציה, של מטרה שעומדת לנגד עינינו, רצון ונחישות לתרגל שוב ושוב, להיכשל ולעמוד שוב על הרגליים, להצליח ולרצות לחזור שוב על התרגיל פעם אחר פעם כדי לשכלל ולסגל אינסטינקט.

הלימודים כולם מועברים יחד עם מדריך הגנה עצמית מקצועי ומיומן, והם נערכים בקונספט של 1 על 1, או לחילופין בקבוצות קטנות ואיכותיות.

אצלנו אין תלמידים ותלמידות שיושבים מהצד ומביטים בתלמיד/ה ומדריך נאבקים. כאן המטרה שלנו היא לתרגל נונסטופ, ולהגיע לרמה הגבוהה ביותר, רמה שתציל לא אחת את חיינו ואת חיי היקרים לנו.

תכניות הלימודים שלנו

SCIL שמחה להציע לכם שתי תכניות לימוד לבחירתכם:

קורס הגנה עצמית לנשים – אם את מעדיפה קורס שהוא יחד עם נשים בלבד, זוהי התכנית עבורך. אנחנו לא חוסכים כאן במאמצים, והאתגר הוא אותו אתגר, הקושי הפיזי הוא אותו הקושי הפיזי. המטרה שלנו היא שתוכלי להגן על עצמך מכל גורם מאיים.

לימודי הגנה עצמית לבוגרים – תכנית כללית המיועדת לנשים וגברים. לנשים שלא חשות בנוח להיאבק עם גברים נוספים, או מעדיפות רק נשים, התכנית הראשונה אידיאלית עבורכן. הקורס עם זאת, הוא לגברים ונשים כאחד.

קורס הגנה עצמית במודיעין פונה לגילאי 16 ומעלה.

מהי שאדו נינג'יטסו?

תהיתם לגבי השיטה שבה אנחנו משתמשים? מדובר בטכניקה שמאגדת בתוכה מקבץ של שיטות לחימה בהן השתמשו החיילים היפניים המסורתיים, אשר ידועים יותר במערב בשם נינג'ה.

שיטות אלו שמות את הטכניקה במעלה הדרגה, ומציגות כיצד טקטיקה נכונה וטכניקה מיומנת, יכולות לסייע לגבור על כל יריב, חזק וגדול ככל שיהיה.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
054-6700290

תכנים שעשויים לעניין אותך:

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.

אופי הלימוד – קראו איך זה מרגיש ללמוד ב-SCIL!