דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית בראש העין

הגנה עצמית בראש העין – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
אלי ודוד היו נהדרים! הם לימדו אותנו ביסודיות עם הדגמות וזמן תרגול. היה ברור שהם מיומנים ובעלי ניסיון ואני ממליץ בחום לשכור אותם לפעילות עצמית/צוותית.איילת, עובדת מטה
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
שיטה מעולה להגנה עצמית שמשלבת את אומנות הלחימה נינג׳יטסו וקרב מגע. השיטה פרקטית מאוד ומאפשרת לך להגן עליך ועל הסובבים אותך במקצועיות וביעילות גם אם התוקף חזק ממך או מצוייד בנשק קל .לומדים איך לסיים ארוע במינימום זמן ומינימום נפגעים .מעבר לכך , המורה , אלי , הוא מורה מעולה- בעל המון סבלנות , ידע רבומקצועיות גבוהה .השיעורים בנויים נכון ומותאמים לקצב ההתקדמות של התלמיד .כמו בכל תחום בחיים - רצינות וההתמדה הם המפתח לתוצאות .ממליץ מאוד !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
אני הולך להישמע סופר משוחד אבל זה רק מראה כמה אני ממליץ ללמוד אצל אלי.כשהייתי קטן למדתי כמה חודשים קראטה בשביל לדעת להגן על עצמי ואני יכול להגיד בלב שלם שאחרי שיעור ניסיון של שעה עם אלי יצאתי עם הרבה יותר ידע פרקטי באיך להגן על עצמי אם מישהו ינסה לתקוף אותי. אני חושב שללמוד הגנה עצמית זה כמו לעשות ביטוח חיים בתשלום חד פעמי ואני ממש ממליץ ללמוד אצל אלי, יש לו המון ידע, הוא מסביר ומדגים עם הרבה בסבלנות ובלי קשר, השיעור עבר באווירה ממש טובה ומאוד נהנתי (אני גם מאמין ששנהנתים ללמוד משהו קולטים אותו הרבה יותר מהר)מה שהכי אהבתי זה שאנחנו מתרגלים לא רק במטרה להבין איך להגיב לכל סוג תקיפה אלה לבנות זיכרון שריר בשביל שהגוף ידע לבד איך להגיב.תודה אלי, אני מחכה לשיעורים הבאים!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
מאמן דקדקן, נעים הליכות ופרקטי.
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
Eli and David where great! They taught us thouroghly with demonstrations and practice time. It was clear they are skilled and experience and I strongly recommand to hire them for self/team activity.Ayelet, Meta employee
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
An excellent method of self-defense that combines the martial art of Ninjitsu and Krav Maga. The method is very practical and allows you to protect yourself and those around you professionally and efficiently even if the attacker is stronger than you or is equipped with a small weapon.You learn how to end an event in a minimum of time and with a minimum of casualties.Beyond that, the teacher, Eli, is an excellent teacher - with a lot of patience, a lot of knowledgeand high professionalism. The lessons are structured correctly and adapted to the student's rate of progress.As in any field of life - seriousness and persistence are the key to results.highly recommend !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
I'm going to sound super biased but it just goes to show how much I recommend studying with Eli.When I was little I studied karate for a few months to know how to defend myself and I can say with all my heart that after an hour trial lesson with Eli I left with much more practical knowledge of how to defend myself if someone tries to attack me. I think that learning self-defense is like having life insurance with a one-time payment and I really recommend studying with Eli, he has a lot of knowledge, he explains and demonstrates with a lot of patience and regardless, the class was in a really good atmosphere and I really enjoyed it (I also believe that those who enjoy learning something absorb it much faster)What I liked the most is that we practice not only with the aim of understanding how to respond to each type of attack, but to build muscle memory so that the body knows on its own how to respond.Thank you Ali, I look forward to the next lessons!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
Meticulous trainer, pleasant and practical.
js_loader

השאירו פרטים כאן:

הגנה עצמית בראש העין

כמה פעמים שמעתם על אדם שנפצע קשה בתגרה? וודאי שמפה לשם הזדמנה לכם ידיעה שכזו לאוזן.

לא אחת, אנחנו בטוחים שאותו אדם "הזמין את זה על עצמו", אך האם זוהי המציאות? למרבה הצער, אי אפשר לומר על אדם שהתווכח על חניה, כי הוא התכוון שהאדם השני יכוון אליו אקדח ויירה. למרבה הצער, אי אפשר לומר על אדם שהעיר לכמה אנשים צעירים שזרקו פסולת ברחוב, שהוא ציפה שיכו אותו עד זוב דם ויהרגו את כלבו בזמן טיול שגרתי.

איננו יודעים מהיכן תיפתח הרעה, איננו יודעים מתי יגיע יום רע. מה שאנחנו כן יכולים לדעת הוא כיצד להגיב, וכיצד לנטרל כל גורם מאיים אשר מהווה איום ישיר על חיינו או על חיי הקרובים אלינו.

בשביל זה אנחנו כאן, ועם הכלים הללו אתם תצאו מהקורס.

הגנה עצמית - מצרך בסיסי

בהחלטתכם ללמוד כיצד להגן על עצמכם, אתם רוכשים כלי חשוב לכל אדם ואדם בישראל.

הגנה עצמית מאפשרת לנו לקחת את השליטה חזרה לידיים שלנו, גם אם מדובר במצבי קיצון. אם ניגש אל מצבים כמעט בלתי אפשריים דוגמת אירועים לאומניים, הרי שאתם תדעו כיצד להגיב לאדם האוחז בסכין חדה מולכם. אם נדבר על אירועי אלימות דוגמת תגרות במועדונים, אתם תדעו כיצד לנטרל את האדם שמנסה לערב אתכם בקטטה.

חשוב לציין: הקורס מתאים לשני המינים ופונה לכולם החל מגילאי 16 ומעלה.

לנשים אנו מציעים אפשרות להירשם לקורס הגנה עצמית לנשים הכולל תכנים מכוונים לאירועים שלמרבה הצער הם חלק מהמציאות בישראל: תקיפות מיניות, אירועים לאומניים ואלימות במשפחה.

לנשים וגברים אנחנו מציעים גם תכנית כללית להגנה עצמית לבוגרים.

מתכונת תכנית הלימודים

הקורס מתקיים בשתי מתכונות: 1 על 1 וכן במתכונת של מספר משתתפים מצומצם.

כאן לא תמצאו את עצמכם יושבים מהצד ומסתכלים על תלמיד או תלמידה אחרים שנאבקים עם המדריך. המטרה שלנו היא שתסגלו לעצמכם טכניקה ומיומנויות לחימה, ואת זה ניתן לעשות אך ורק בעזרת תרגולים חוזרים ונשנים, עקביות ומסירות.

בבחירתכם בקורס הגנה עצמית בראש העין, אתם יכולים לתרגל בכל מקום שתבחרו: בבית, בפארקים ציבוריים וכן בסדנאות שניתן יהיה לסגור מראש.

הקורס כולל לחימה בידיים חשופות, לחימה ונטרול של אדם האוחז ומאיים עלינו בסכין, וכן אדם האוחז בנשק חם.

נגדיל את טווחי התנועה, נלמד תנועות מגננה ומתקפה, נפתח חוסן נפשי למתן תגובה גם ברגעים מאיימים, נתרגל ונשכלל.

מה תנאי הקבלה?

הקבלה לקורס הגנה עצמית בראש העין מותנית בגילאי 16 ומעלה בלבד.

כולם מתאימים לתכנית הלימודים, ואין כאן משוואה של כוח. אתם תלמדו כיצד טכניקה יכולה לגבור על הכוח, ולנטרל גם גורמים מאיימים שגדולים הרבה מכם, ונועזים הרבה יותר מכם.

חשוב לציין שתכנית הלימודים היא מאתגרת אך מספקת. חשוב שתגיעו עם אש בעיניים, כשאתם מסורים למטרה ונכונים להשתכלל, להיכשל, להרים את הראש ושוב להתאמן ולשכלל את היכולות והמיומנויות.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע – בואו להכיר את שיטת הלחימה הישראלית.

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.