דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית בתל אביב

הגנה עצמית בתל אביב – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
אלי ודוד היו נהדרים! הם לימדו אותנו ביסודיות עם הדגמות וזמן תרגול. היה ברור שהם מיומנים ובעלי ניסיון ואני ממליץ בחום לשכור אותם לפעילות עצמית/צוותית.איילת, עובדת מטה
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
שיטה מעולה להגנה עצמית שמשלבת את אומנות הלחימה נינג׳יטסו וקרב מגע. השיטה פרקטית מאוד ומאפשרת לך להגן עליך ועל הסובבים אותך במקצועיות וביעילות גם אם התוקף חזק ממך או מצוייד בנשק קל .לומדים איך לסיים ארוע במינימום זמן ומינימום נפגעים .מעבר לכך , המורה , אלי , הוא מורה מעולה- בעל המון סבלנות , ידע רבומקצועיות גבוהה .השיעורים בנויים נכון ומותאמים לקצב ההתקדמות של התלמיד .כמו בכל תחום בחיים - רצינות וההתמדה הם המפתח לתוצאות .ממליץ מאוד !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
אני הולך להישמע סופר משוחד אבל זה רק מראה כמה אני ממליץ ללמוד אצל אלי.כשהייתי קטן למדתי כמה חודשים קראטה בשביל לדעת להגן על עצמי ואני יכול להגיד בלב שלם שאחרי שיעור ניסיון של שעה עם אלי יצאתי עם הרבה יותר ידע פרקטי באיך להגן על עצמי אם מישהו ינסה לתקוף אותי. אני חושב שללמוד הגנה עצמית זה כמו לעשות ביטוח חיים בתשלום חד פעמי ואני ממש ממליץ ללמוד אצל אלי, יש לו המון ידע, הוא מסביר ומדגים עם הרבה בסבלנות ובלי קשר, השיעור עבר באווירה ממש טובה ומאוד נהנתי (אני גם מאמין ששנהנתים ללמוד משהו קולטים אותו הרבה יותר מהר)מה שהכי אהבתי זה שאנחנו מתרגלים לא רק במטרה להבין איך להגיב לכל סוג תקיפה אלה לבנות זיכרון שריר בשביל שהגוף ידע לבד איך להגיב.תודה אלי, אני מחכה לשיעורים הבאים!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
מאמן דקדקן, נעים הליכות ופרקטי.
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
Eli and David where great! They taught us thouroghly with demonstrations and practice time. It was clear they are skilled and experience and I strongly recommand to hire them for self/team activity.Ayelet, Meta employee
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
An excellent method of self-defense that combines the martial art of Ninjitsu and Krav Maga. The method is very practical and allows you to protect yourself and those around you professionally and efficiently even if the attacker is stronger than you or is equipped with a small weapon.You learn how to end an event in a minimum of time and with a minimum of casualties.Beyond that, the teacher, Eli, is an excellent teacher - with a lot of patience, a lot of knowledgeand high professionalism. The lessons are structured correctly and adapted to the student's rate of progress.As in any field of life - seriousness and persistence are the key to results.highly recommend !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
I'm going to sound super biased but it just goes to show how much I recommend studying with Eli.When I was little I studied karate for a few months to know how to defend myself and I can say with all my heart that after an hour trial lesson with Eli I left with much more practical knowledge of how to defend myself if someone tries to attack me. I think that learning self-defense is like having life insurance with a one-time payment and I really recommend studying with Eli, he has a lot of knowledge, he explains and demonstrates with a lot of patience and regardless, the class was in a really good atmosphere and I really enjoyed it (I also believe that those who enjoy learning something absorb it much faster)What I liked the most is that we practice not only with the aim of understanding how to respond to each type of attack, but to build muscle memory so that the body knows on its own how to respond.Thank you Ali, I look forward to the next lessons!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
Meticulous trainer, pleasant and practical.
js_loader

השאירו פרטים כאן:

הגנה עצמית בתל אביב

אנחנו אמנם יודעים איך היום שלנו מתחיל, אך איננו יודעים כיצד הוא יסתיים.

נכון, אין צורך בהפחדות מיותרות, ובשגרה כבשגרה, שום איום ממשי על חיינו או בריאותנו לא ניצב מולנו. אך מה נעשה אם לפתע נהיגת הבוקר השגרתית שלנו לעבודה תופר על-ידי "קרב בכביש" כשנהג יתרגז על הדרך שבה נהגנו או אם לא נתנו לו לחתוך אותנו. לפתע ברמזור האדום הבא הוא יוצא מהרכב כדי "לסגור חשבון". למרבה הצער אלו דווקא מקרים שכן עלולים לקרות. לא הבאנו את זה על עצמנו, אך קשה להימנע ממפגשים עם אנשים חמומי מוח.

ולעתים וויכוחים אלימים יכולים להתבסס על סיבות אפילו יותר שטויות מכך. וויכוח על חניה או אפילו וויכוח על מוצר בסופר.

המטרה של קורס הגנה עצמית בתל אביב היא לא ללמד אתכם כיצד להרגיש בטוחים ונינוחים ללכת מכות. המטרה היא שאם תיכפה עלינו מציאות שכזו, מציאות בה אדם מחליט לנקוט באלימות כלפינו, או גרוע מכך ולהשתמש בנשק קר או חם, לנו יהיו את הכלים להגיב ולנטרל אותו.

התרומה של הגנה עצמית

הגנה עצמית לא תהפוך אתכם לחזקים יותר, אלא למיומנים יותר. היא לא תהפוך אתכם לאלימים יותר אלא ליעילים יותר. היא לא תהפוך אתכם לזחוחים יותר, אלא לשקולים ובטוחים יותר.

שיעור אחר שיעור, תגבשו את ידע, טכניקה ומיומנויות שאותן תוכלו ליישם בעת הצורך הלכה למעשה. אין כאן תיאוריות ואין כאן מפגשים עם הסברים. מתנסים על הכל יחד עם מדריך מקצועי, מנסים, נכשלים, עושים שוב ואט אט מצליחים.

אתם יכולים להיות האנשים הכי חזקים שיש, אך אדם עם טכניקה, ידו תהא על העליונה. כאן המטרה היא להקנות לכם מיומנויות ובו-זמנית לחזק אתכם מבפנים.

להגנה עצמית תרומה ניכרת לביטחון העצמי, היא משפיעה באופן ניכר על הדימוי שלנו, ועוזרת לנו בהיבטים נוספים בחיים.

בקורס הגנה עצמית בתל אביב של SCIL תלמדו שגם אם אתם חושבים שאתם "חלשים", אתם אפילו לא מודעים לאילו שיאים תוכלו להגיע.

מתכונת הלימודים

קורס הגנה עצמית במרכז מקיים בכל סביבה לימודית שתבחרו, פארק, גינה ציבורית, בבית או בסדנה סגורה.

אנו מקיימים לימודי הגנה עצמית בת"א במתכונת של 1 על 1, או במתכונת מצומצמת של קבוצות קטנות ואיכותיות.

במהלך השנים, למדנו שככל שהקבוצה היא גדולה יותר, כך מגמת השיפור היא איטית יותר. מטרתנו היא להקנות לכם את היכולת להגן על עצמכם תוך כדי תנועה. אימונים על גבי אימונים. כמה שפחות צפייה מהצד במדריך ותלמידים אחרים שנאבקים.

הקורס מבוסס על הגנה עצמית בשיטת שאדו נינג'יטסו, טכניקה שבמסגרתה תלמדו כיצד להגיב לקרב, אך לא להיכנס אליו. זכרו שהמטרה שלנו היא לא להיות אנשים אלימים, אלא אנשים מנטרלים. יש איום? לא ביקשנו אותו, אך נדע להגיב ולהסיר אותו.

למי הקורס מתאים?

קורס הגנה עצמית בתל אביב פונה לכולם, ויש לנו אף מתכונת קורס הגנה עצמית לנשים. אין מדובר בקורס שמטרתו להקל עליכן, התכנים הם אותם התכנים, פשוט מכווני מטרה לאירועים שלצערנו הם חלק מהמציאות הישראלית: ניסיונות אונס ותקיפה מינית ואלימות במשפחה.

ככלל, אנו מציעים הגנה לעצמית לבוגרים מגיל 16 פלוס ומעלה, וגילאי תלמידנו נעים מבני נוער ועד לבוגרים ומבוגרים המבקשים ללמוד כיצד להגן על עצמם.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע – בואו להכיר את שיטת הלחימה הישראלית.

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.