אימונים אישיים 1 על 1 עד בית התלמיד! – מהרו לתאם שיעור ניסיון

הגנה עצמית בתל אביב

הגנה עצמית בתל אביב – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

צלצל עכשיו:

יצירת קשר

תאם אימון במתנה!

הגנה עצמית בתל אביב

אנחנו אמנם יודעים איך היום שלנו מתחיל, אך איננו יודעים כיצד הוא יסתיים.

נכון, אין צורך בהפחדות מיותרות, ובשגרה כבשגרה, שום איום ממשי על חיינו או בריאותנו לא ניצב מולנו. אך מה נעשה אם לפתע נהיגת הבוקר השגרתית שלנו לעבודה תופר על-ידי "קרב בכביש" כשנהג יתרגז על הדרך שבה נהגנו או אם לא נתנו לו לחתוך אותנו. לפתע ברמזור האדום הבא הוא יוצא מהרכב כדי "לסגור חשבון". למרבה הצער אלו דווקא מקרים שכן עלולים לקרות. לא הבאנו את זה על עצמנו, אך קשה להימנע ממפגשים עם אנשים חמומי מוח.

ולעתים וויכוחים אלימים יכולים להתבסס על סיבות אפילו יותר שטויות מכך. וויכוח על חניה או אפילו וויכוח על מוצר בסופר.

המטרה של קורס הגנה עצמית בתל אביב היא לא ללמד אתכם כיצד להרגיש בטוחים ונינוחים ללכת מכות. המטרה היא שאם תיכפה עלינו מציאות שכזו, מציאות בה אדם מחליט לנקוט באלימות כלפינו, או גרוע מכך ולהשתמש בנשק קר או חם, לנו יהיו את הכלים להגיב ולנטרל אותו.

התרומה של הגנה עצמית

הגנה עצמית לא תהפוך אתכם לחזקים יותר, אלא למיומנים יותר. היא לא תהפוך אתכם לאלימים יותר אלא ליעילים יותר. היא לא תהפוך אתכם לזחוחים יותר, אלא לשקולים ובטוחים יותר.

שיעור אחר שיעור, תגבשו את ידע, טכניקה ומיומנויות שאותן תוכלו ליישם בעת הצורך הלכה למעשה. אין כאן תיאוריות ואין כאן מפגשים עם הסברים. מתנסים על הכל יחד עם מדריך מקצועי, מנסים, נכשלים, עושים שוב ואט אט מצליחים.

אתם יכולים להיות האנשים הכי חזקים שיש, אך אדם עם טכניקה, ידו תהא על העליונה. כאן המטרה היא להקנות לכם מיומנויות ובו-זמנית לחזק אתכם מבפנים.

להגנה עצמית תרומה ניכרת לביטחון העצמי, היא משפיעה באופן ניכר על הדימוי שלנו, ועוזרת לנו בהיבטים נוספים בחיים.

בקורס הגנה עצמית בתל אביב של SCIL תלמדו שגם אם אתם חושבים שאתם "חלשים", אתם אפילו לא מודעים לאילו שיאים תוכלו להגיע.

מתכונת הלימודים

קורס הגנה עצמית במרכז מקיים בכל סביבה לימודית שתבחרו, פארק, גינה ציבורית, בבית או בסדנה סגורה.

אנו מקיימים לימודי הגנה עצמית בת"א במתכונת של 1 על 1, או במתכונת מצומצמת של קבוצות קטנות ואיכותיות.

במהלך השנים, למדנו שככל שהקבוצה היא גדולה יותר, כך מגמת השיפור היא איטית יותר. מטרתנו היא להקנות לכם את היכולת להגן על עצמכם תוך כדי תנועה. אימונים על גבי אימונים. כמה שפחות צפייה מהצד במדריך ותלמידים אחרים שנאבקים.

הקורס מבוסס על הגנה עצמית בשיטת שאדו נינג'יטסו, טכניקה שבמסגרתה תלמדו כיצד להגיב לקרב, אך לא להיכנס אליו. זכרו שהמטרה שלנו היא לא להיות אנשים אלימים, אלא אנשים מנטרלים. יש איום? לא ביקשנו אותו, אך נדע להגיב ולהסיר אותו.

למי הקורס מתאים?

קורס הגנה עצמית בתל אביב פונה לכולם, ויש לנו אף מתכונת קורס הגנה עצמית לנשים. אין מדובר בקורס שמטרתו להקל עליכן, התכנים הם אותם התכנים, פשוט מכווני מטרה לאירועים שלצערנו הם חלק מהמציאות הישראלית: ניסיונות אונס ותקיפה מינית ואלימות במשפחה.

ככלל, אנו מציעים הגנה לעצמית לבוגרים מגיל 16 פלוס ומעלה, וגילאי תלמידנו נעים מבני נוער ועד לבוגרים ומבוגרים המבקשים ללמוד כיצד להגן על עצמם.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע – בואו להכיר את שיטת הלחימה הישראלית.

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.