דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית בפתח תקווה

הגנה עצמית בפתח תקווה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
אלי ודוד היו נהדרים! הם לימדו אותנו ביסודיות עם הדגמות וזמן תרגול. היה ברור שהם מיומנים ובעלי ניסיון ואני ממליץ בחום לשכור אותם לפעילות עצמית/צוותית.איילת, עובדת מטה
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
שיטה מעולה להגנה עצמית שמשלבת את אומנות הלחימה נינג׳יטסו וקרב מגע. השיטה פרקטית מאוד ומאפשרת לך להגן עליך ועל הסובבים אותך במקצועיות וביעילות גם אם התוקף חזק ממך או מצוייד בנשק קל .לומדים איך לסיים ארוע במינימום זמן ומינימום נפגעים .מעבר לכך , המורה , אלי , הוא מורה מעולה- בעל המון סבלנות , ידע רבומקצועיות גבוהה .השיעורים בנויים נכון ומותאמים לקצב ההתקדמות של התלמיד .כמו בכל תחום בחיים - רצינות וההתמדה הם המפתח לתוצאות .ממליץ מאוד !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
אני הולך להישמע סופר משוחד אבל זה רק מראה כמה אני ממליץ ללמוד אצל אלי.כשהייתי קטן למדתי כמה חודשים קראטה בשביל לדעת להגן על עצמי ואני יכול להגיד בלב שלם שאחרי שיעור ניסיון של שעה עם אלי יצאתי עם הרבה יותר ידע פרקטי באיך להגן על עצמי אם מישהו ינסה לתקוף אותי. אני חושב שללמוד הגנה עצמית זה כמו לעשות ביטוח חיים בתשלום חד פעמי ואני ממש ממליץ ללמוד אצל אלי, יש לו המון ידע, הוא מסביר ומדגים עם הרבה בסבלנות ובלי קשר, השיעור עבר באווירה ממש טובה ומאוד נהנתי (אני גם מאמין ששנהנתים ללמוד משהו קולטים אותו הרבה יותר מהר)מה שהכי אהבתי זה שאנחנו מתרגלים לא רק במטרה להבין איך להגיב לכל סוג תקיפה אלה לבנות זיכרון שריר בשביל שהגוף ידע לבד איך להגיב.תודה אלי, אני מחכה לשיעורים הבאים!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
מאמן דקדקן, נעים הליכות ופרקטי.
Ayelet kraviAyelet kravi
10:51 01 Aug 23
Eli and David where great! They taught us thouroghly with demonstrations and practice time. It was clear they are skilled and experience and I strongly recommand to hire them for self/team activity.Ayelet, Meta employee
Lee MaozLee Maoz
17:53 18 Jun 23
An excellent method of self-defense that combines the martial art of Ninjitsu and Krav Maga. The method is very practical and allows you to protect yourself and those around you professionally and efficiently even if the attacker is stronger than you or is equipped with a small weapon.You learn how to end an event in a minimum of time and with a minimum of casualties.Beyond that, the teacher, Eli, is an excellent teacher - with a lot of patience, a lot of knowledgeand high professionalism. The lessons are structured correctly and adapted to the student's rate of progress.As in any field of life - seriousness and persistence are the key to results.highly recommend !!
AlmogAlmog
02:13 19 Mar 23
I'm going to sound super biased but it just goes to show how much I recommend studying with Eli.When I was little I studied karate for a few months to know how to defend myself and I can say with all my heart that after an hour trial lesson with Eli I left with much more practical knowledge of how to defend myself if someone tries to attack me. I think that learning self-defense is like having life insurance with a one-time payment and I really recommend studying with Eli, he has a lot of knowledge, he explains and demonstrates with a lot of patience and regardless, the class was in a really good atmosphere and I really enjoyed it (I also believe that those who enjoy learning something absorb it much faster)What I liked the most is that we practice not only with the aim of understanding how to respond to each type of attack, but to build muscle memory so that the body knows on its own how to respond.Thank you Ali, I look forward to the next lessons!
Nathaniel BadorNathaniel Bador
11:47 17 Mar 23
Meticulous trainer, pleasant and practical.
js_loader

השאירו פרטים כאן:

הגנה עצמית בפתח תקווה

אירועי אלימות נשמעים כמו תרחיש שרחוק מאתנו שנות אור; אנחנו? אלימות? למה שאדם כלשהו בכלל ירצה לתקוף אותנו.

אז העניין באירועים אלימים, הם תופסים אותנו לא מוכנים.

ב-SCIL אנו נלמד אתכם כיצד להתכונן גם לתרחישים שמעולם לא דמיינתם את עצמכם מעורבים בהם. נפתח טכניקה ויכולת שתאפשר לכם לנטרל כל גורם מאיים, גדול, שרירן, אוחז בנשק קר או חם – אתם תקחו את השליטה חזרה אל הידיים שלכם.

הגנה עצמית היא לא עוד קורס עם ערך מוסף, זהו כלי בסיסי ששומר על חייכם ועל חיי הקרובים לכם.

אלו אירועים אלימים יכולים לתפוס אותנו לא מוכנים?

נסו לרגע להסתכל בעיתון ובאתרי החדשות – למרבה הצער, אפשר לסכם כל שבוע במספר רב של אירועי אלימות שונים: אלימות במשפחה, תגרות רחוב, אירועים על רקע לאומני, וויכוחים על שום דבר, ותוצאות הרות אסון.

רק לא מזמן שמענו על מקרה טרגי שבו אב נורה למוות מול ילדיו ואשתו, והכל בגלל וויכוח על חניה. כמה פעמים שמענו על מקרי רצח או אלימות קשים נגד נשים? למה שנגיע עד לשם? ומה לגבי תקיפות מיניות?

המציאות הישראלית, עד כמה שלרוב חיי היום יום נראים לנו בטוחים, היא כזו שגם מביאה עמה תרחישים מפתיעים ומאתגרים.

אז נכון, אי אפשר לצפות יום שחור, אבל אפשר להתכונן אליו ולשנות את התסריט מתחילתו ועד לסופו.

מתכונת תכנית הלימודים

ב-SCIL אנו מציעים קורס הגנה עצמית בפתח תקווה בשתי מתכונות: הגנה עצמית לנשים וכן קורס הגנה עצמית לבוגרים המתאים לנשים וגברים כאחד.

חשוב לציין שאף אחד מן הקורסים לא עושה הנחות – שתי תכניות הלימוד הן מקצועיות ומטרתן להכשיר אתכם בטכניקות לחימה הלכה למעשה.

קורס הגנה עצמית לנשים כולל בתוכו דגש על תכנים שלמרבה הצער מדגישים את כל מה שחולה בחברה הישראלית: אלימות במשפחה ותקיפות על רקע מיני.

שני הקורסים כוללים: גיבוש תנועות הגנתיות, גיבוש תנועות התקפיות, הגדלת טווח התנועה, זיהוי נקודות התורפה של היריב, התמודדות עם יריב בידיים חשופות, נטרול גורם המאיים עלינו בנשק קר וכן נטרול גורם המאיים עלינו בנשק חם.

לימודי הגנה עצמית מתבססים על שיטת שאדו נינג'יטסו; שיטה הלקוחה מן המזרח הרחוק ושמתבססת על טכניקה במקום על כוח.

בדומה לקרב מגע, אין זה משנה מה גודלו של היריב ומה הוא חוזקו, זוהי הטכניקה שתעזור לכם לנטרל אותו באופן מידי, ולעתים אף לסיים את הקרב עוד לפני שהתחיל.

מה תנאי הקבלה?

הקבלה לקורס הגנה עצמית בפתח תקווה מותנית בגיל 16 ומעלה בלבד.

לצד תנאי הקבלה הפורמליים, חשוב לציין כי קורס הגנה עצמית בפתח תקווה מצריך מחויבות, נחישות ומוטיבציה.

יש לכם את זה? לנו יש את היכולת להעניק לכם את הכלים להגן על עצמכם בכל מצב ובכל תרחיש 🙂

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.

אופי הלימוד – קראו איך זה מרגיש ללמוד ב-SCIL!