דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית ברמת גן

הגנה עצמית ברמת גן – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

הגנה עצמית ברמת גן

לימוד הגנה עצמית הוא לא עוד תכנית לימודים העשרתית. כאן אתם לומדים ורוכשים כלים שיעזרו לכם להציל חיים, שלכם ושל הקרובים אליכם.

במצבי שגרה איננו זקוקים כלל לקרב מגע, אך איננו יודעים מתי מהלך היום יום הרגיל שלנו יופר; זו יכולה להיות תגרת רחוב כתוצאה מהערה שזרקנו לכמה חברה צעירים וחמומי מוח, זה יכול להיות שוד, וזהו יכול להיות אירוע על רקע לאומני שתופס אותנו אפילו במרכזה של העיר הגדולה תל אביב.

כמובן שאנו מייחלים לכך שלא תזדקקו להשתמש בטכניקות שתלמדו, אך אם תמצאו את עצמכם בעת צרה – יש לכם את היכולת להגיב ולנטרל כל גורם מאיים.

לסיים את הקרב עוד לפני שמתחילים

במסגרת השיעורים של SCIL להגנה עצמית, תלמדו לחזות את התנועות של היריב, תלמדו תנועות שגורות ונקודות תורפה שאותן תוכלו לנצל.

במסגרת הקורס תופתעו לגלות שאין כאן רק אנשים שריריים או מגודלים. זה היופי האמיתי שטמון בטכניקה ולא בכוח. קרב מגע הוא טכניקה, טכניקה שתאפשר לכם להתמודד גם עם אנשים גדולי ממדים, גם עם אנשים שהם חזקים יותר מכם, או נועזים יותר מכם.

אותו גורם מאיים יחשוב שאתם בכוננות ספיגה, אך מה שהוא לא יודע זה שהוא בעצם המטרה. אתם תנצלו את המהלכים של היריב ותלמדו כיצד לנטרל אותו מבעוד מועד.

מתכונת הלימודים

קורס קרב מגע ברמת גן כולל מאבק בידיים חשופות מול היריב, מאבק עם יריב האוחז ומאיים עליכם בנשק קר וכן מאבק עם יריב האוחז בנשק חם.

נלמד תנועות חדשות, טכניקות מהירות, זריזות ותגובה מהירה. נלמד כיצד לטפח חוסן נפשי שיאפשר לנו להגיב במצבי אמת ולעמוד בפני אתגרים. קורס הגנה עצמית במרכז נערך על בסיס שיטת שאדו נינג'יסטו: זוהי שיטה הלקוחה מן המזרח הרחוק, אשר שמה את הדגש על הטכניקה במקום על הכוח.

אנו נלמד כיצד לדעת בדיוק מהו הקרב שאליו אנו נכנסים, ואנו נלמד כיצד להגיב אליו באופן שיסיים אותו במהירות האפשרית, ועם יריב מנוטרל לחלוטין.

הקורס נלמד בקונספט של 1 על 1, וניתן גם להירשם ללימודים במתכונת משתתפים מצומצמת. לאורך הזמן, למדנו שבסביבת לימודית קטנה ואיכותית, התלמידים שלנו יכולים להפיק את המיטב ולמקסם את ההשתתפות הפעילה בקורס.

למי קורס הגנה עצמית ברמת גן מתאים?

חוששות שאתן חלשות מדי? התירוצים האלו לא מתקבלים אצלנו 🙂 ב-SCIL תוכלו להירשם למתכונת קורס הגנה עצמית לנשים. זוהי תכנית לימודים מכוונת מטרה שעונה על הצרכים של נשים במציאות הישראלית של המאה ה-21. למרבה הצער, אנו עדים חדשות לבקרים לדיווחים על אירועי אלימות קשים נגד נשים, ולעתים אף אירועים הנגמרים במוות.

אתן הרבה יותר חזקות ממה שאתן חושבות, וגם אם ישנו פקפוק בכוח, אז הטכניקה היא זו שתכתיב את הטון. בואו ללמוד כיצד להגן על עצמכן, כיצד להגיב לאיומים ולהרגיש בטוחות הרבה יותר.

לצד הקורס המיועד לנשים, אנו מציעים גם תכנית כללית לנשים וגברים. למידע אודות לימודי הגנה לעצמית לבוגרים מגיל 16 פלוס לחצו כאן.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע – בואו להכיר את שיטת הלחימה הישראלית.

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.