דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית בגבעתיים

הגנה עצמית בגבעתיים – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

הגנה עצמית בגבעתיים

אנחנו קמים בבוקר לעוד יום שגרתי, לא מצפים לשום דבר שונה, שום דבר מאיים. והרי למה בעצם? למה שנחשוב שמשהו רע יקרה לנו?

אך זה העניין ב"ימים רעים". אנחנו לא מצפים להם, לא חושבים שדבר מה שונה יקרה, עד שזה מפתיע.

הגנה עצמית לא נועדה לכך שתוכלו ללכת ברחוב ולהלך אימים על עוברים ושבים. המטרה היא שכל אחד ואחת מכם, נשים וגברים, נערות ונערות, תדעו כיצד להגיב כאשר אדם אחר מהווה עליכם איום.

זו יכולה להיות תגרה שמתפתחת במועדון, וזה יכול להיות וויכוח מר ובעיקר מיותר על חניה. לא חסרים חמומי מוח, ולצערנו גם לא חסרים אסונות המגיעים לאוזנינו בחדשות.

במסגרת לימודי הגנה עצמית בגבעתיים של SCIL, אתם תלמדו כיצד להגיב, כיצד לזהות את האיום ומה לעשות בשביל לנטרל אותו בהקדם האפשרי. אז אמנם לא נדע לצפות מה יפר את שגרת היום שלנו, אך נדע להגיב בכל עת.

כיצד הגנה עצמית יכולה לתרום לי?

לימודי הגנה עצמית לא יהפכו אתכם פתאום לחזקים יותר, והם לא יגרמו לכם להיות שריריים יותר. גם אין מדובר באמנות לחימה שמציגה מהלכים מעוררי פליאה או הערצה.

אתם רוכשים כלים פרקטיים שבאמצעותם תגיבו לאיום באופן מידי ויעיל. אדם גדול ממדים וחזק מאיים עליכם ומבצע פעולה תוקפנית? גם אם אתם חושבים שאתם אנשים "חלשים", בעזרת הטכניקה שתלמדו אצלנו, תדעו כיצד להגיב ולנטרל כל גורם.

לצד הידיעה שיש בכם את היכולת להגן על עצמכם ועל האנשים הקרובים לכם, הגנה עצמית תורמת באופן ניכר להעלאת הביטחון העצמי והדימוי העצמי.

אנו מציעים את תכניות הלימוד שלנו לבוגרים, בוגרות, נערים ונערות, ורואים השפעה ניכרת בקרב גילאי 16+, שחווים שינוי דרמטי לאורך הקורס.

מתכונת הלימודים

לימודי הגנה עצמית במרכז מתקיימים במתכונת של שיטת שאדו נינג'יסטו: שיטה זו הינה אמנות לחימה יעילה במיוחד המתבססת על טכניקות במקום על כוח. במאבק הזה, אין זה משנה עד כמה היריב שלכם חזק מכם, ובעזרת מהלכים יזומים והבנת הקרב הצפוי לכם, תוכלו לנטרל אותו ואף לצאת מהקרב עוד בטרם התחיל.

לאורך קורס הגנה עצמית בגבעתיים נלמד סוגים שונים של קרבות, מהלכים שונים של היריבים, נטפח תנועות שונות ונגדיל את טווח התנועה. לצד יצירת חוסן פיזי, נטפח גם את החוסן הנפשי. זכרו שאולי אתם יודעים את הטכניקה, אך ברגע האמת הפחד יכול לשתק. המטרה שלנו היא לאפשר לכם להתמודד עם כל אירוע ולהגיב בקור רוח.

שמירה על קור רוח משמעה יתרון אדיר על היריב (שקרוב לוודאי מגיב בסערת רגשות), וכן שמירה על תנועות אפקטיביות בדיוק כמו שיילמדו לאורך הקורס.

למי לימודי הגנה עצמית מתאימים?

קורס הגנה עצמית בגבעתיים פונה לנשים וגברים כאחד, ומתאים מגילאי 16 ומעלה.

כמו כן, לנשים המעוניינות בקורס מכוון מטרה, בנינו קורס הגנה עצמית לנשים. אל דאגה, אנחנו לא חוסכים מכן אתגרים, והקורס קשה בדיוק כמו המתכונת הכללית. כאן נשים את הדגש על אירועי אלימות קשים שלמרבה הצער הפכו לחלק מהמציאות הישראלית: אלימות במשפחה ותקיפה מינית.

כאן המקום לציין שהקורס כולל תגובה למאבק בידיים חשופות, נטרול אדם האוחז נשק קר וכן נטרול אדם האוחז נשק חם.

כמו כן, אנחנו מזמינים אתכם לקבל מידע נוסף אודות הגנה לעצמית לבוגרים מגיל 16 פלוס.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
072-3932739

תוכן שעשוי לעניין אתכם:

קורס קרב מגע – בואו להכיר את שיטת הלחימה הישראלית.

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.