דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

הגנה עצמית בנתניה

הגנה עצמית בנתניה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

הגנה עצמית בנתניה

SCIL לימודי הגנה עצמית בנתניה יחד עם מדריך מקצועי.

אנו מזמינים אתכם לרכוש את אחד מן הכלים החשובים ביותר בהן תחזיקו – הכלי שיאפשר לכם להגיב לכל איום שבו תפגשו, ולדעת לנטרל כל אדם אשר עלול לפגוע בכם או בקרובים אליכם.

אין מדובר פה באימוני כוח, אין מדובר פה באומץ או תעוזה, מדובר נטו בטכניקה שתלמדו דרך תרגול אינטנסיבי, נחישות והתמדה. עם טכניקה, תוכלו לגבור על כל יריב, חזק וגדול ככל שיהיה.

מתכוננים לכל תרחיש

איננו יודעים מתי ולמה שיהיה לנו יום רע. יום שבו אדם מסוים יחליט שמותר לו "ללמד אותנו לקח".

זה יכול להיות נהג שלא התאים לו שלא נתנו לו לחתוך אותנו או שצפרנו לו, זה יכול להיות אירוע לאומני שלמרבה הצער עלול להפר את השגרה בכל רגע, זו יכולה להיות תקיפה על רקע מיני, זה יכול להיות אירוע אלימות במשפחה, וויכוח מר ומיותר על חניה – לא חסרות סיבות, אך כן חסרים אנשים שמחזיקים במיומנות הנדרשת.

עם לימודי הגנה עצמית בנתניה, תחזיקו בכלי שלא צריך להתלבש על גוף שרירי או חסון. כל אחד ואחת יכולים וצריכים לדעת להגן על עצמם. ולשם בדיוק נכוון ונצליח.

למי הקורס מתאים?

נשים וגברים כאחד. תנאי הקבלה היחידי הינו גיל 16 ומעלה.

כדי להבטיח עבורכם את התועלת המקסימלית מן הקורס, הרכבנו שתי תכניות לימודים נפרדות:

הגנה עצמית לנשים – יש לציין שזה לבחירתכן בלבד, ניתן לקחת את הקורס המעורב. הקורס הזה מתאים למי שמחפשת לימודים בקבוצות עם נשים בלבד, או מי שמעוניינת בקורס ששם דגש על נושאים שלצערנו הם חלק מהמציאות הישראלית דוגמת תקיפה מינית, פריצה, אלימות במשפחה ועוד.

לימודי הגנה עצמית לבוגרים – תכנית שזהה במרבית תכניה, אך לא שמה דגש מסוים על נושא מסוים. נאבקים, לומדים, מתרגלים – צוברים מיומנויות. זהה מאוד, ומאתגר באותה המידה.

יש לציין שלקורס הגנה עצמית בנתניה יש להגיע עם מוטיבציה. זה לא תנאי קבלה, אבל זה בהחלט יעזור לכם לרשום את ההתקדמות שאתם מצפים לה 🙂

אודות שיטת הלימוד

קורס הגנה עצמית בנתניה נלמד בשיטת שאדו נינג'יטסו.

טכניקה שאימצה שיטות לחימה מן הלוחמים היפניים המסורתיים. הסוד שטמון בשיטה זו הוא שאין כאן היבט של כוח, כי אם טכניקה נכונה. עם הטכניקה, אתם תוכלו להכניע כל יריב, חזק ככל שיהיה, גדול ככל שיהיה, נועז ככל שיהיה.

המטרה היא שתנטרלו את האיום באופן מידי.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשרי:
054-6700290

תכנים שעשויים לעניין אותך:

קורס קרב מגע לנשים – למדי כיצד לנטרל את האיום.

אופי הלימוד – קראו איך זה מרגיש ללמוד ב-SCIL!