פעילויות גיבוש לנוער

מדריכים בקבוצת נוער? מנהלים קייטנה בתקופת החופש הגדול? מורים בבית ספר תיכון? אם אתם מחפשים רעיון עבור פעילויות גיבוש לנוער ומחפשים את הפתרון הטוב ביותר לגיבוש בין בני הנוער בצורה חווייתית ומהנה במיוחד, הגעתם אל המקום הנכון.

אם אתם מחפשים פעילויות גיבוש לנוער מיוחדת, שונה ממה שאתם מכירים, וכזו שתעניק לבני הנוער השכלה חשובה ויתרונות משמעותיים, קרב מגע לנשים וגברים, הוא התשובה.

למה דווקא קרב מגע? מה היתרון של למידת אומנויות לחימה בסדנאות גיבוש או פעילויות צוותיות, ובמיוחד עם בני נוער? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

פעילות גופנית חווייתית

אמנם היום ישנה מודעות גדולה יותר מאשר בעבר לחשיבות השמירה על הכושר הגופני, אך עדיין לא מעט בני נוער נוטים לזלזל בשמירה על הכושר הגופני שלהם, נוטים למזון מזיק וג'אנק פוד, ובמיוחד בתקופת הקורונה – חוסר תזוזה.

לכן, שילוב של קרב מגע במסגרת פעילויות גיבוש לנוער מאפשר לכם להציע להם אפשרות לבצע פעילות גופנית בצורה חווייתית יותר, ללמוד כיצד להפעיל את הגוף ואת השרירים באופן נכון יותר ולעשות הכל מתוך הנאה ולא מתוך הכרח. העובדה שמדובר בלימוד המשלב את חברי הקבוצה יחד הופך את הפעילות הגופנית ככה למהנה יותר וגורם לכלל בני הנוער להיות שותפים לתהליך ולפעילות בצורה הטובה ביותר.

למידה חשובה בגיל ההתבגרות

לצערנו היום בני נוער חשופים ללא מעט איומים, וכבר ידוע כי היכולת של כל אחד להגן על עצמו יכולה להיות משמעותית בגילאים הללו. למידה של אומנויות לחימה והגנה עצמית כמו קרב מגע יכולה להשפיע באופן ישיר על הביטחון העצמי של כל בן ובת נוער, ולכן שילוב של קרב מגע במסגרת פעילויות גיבוש לנוער הופך את הפעילות למשמעותית יותר ולכזו שתעניק לבני הנוער ידע שיכול לשמש אותם מידי יום ביומו.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מתכננים פעילויות גיבוש לנוער ומחפשים את הפעילות המושלמת והתורמת ביותר עבור בני הנוער, פנו אלי עוד היום ואשמח לבנות עבורכם את מערך הפעילות הנכון ביותר בהתאמה לקבוצה.

במה את/ה מתעניין/ת?

תאם אימון ניסיון !

ספר לי לאן תרצה להגיע - אני אביא אותך לשם

למה ללמוד?

עדויות נשים שעברו אלימות במשפחה
עדויות הנשים ששרדו אלימות: "המוות היה לי מול העיניים" שלוש נשים אמיצות מספרות על האלימות שספגו מבני זוגן ("ידעתי שאם בתוך שלוש שניות הוא לא משחרר את החניקה אני מתה")