הגנה נגד סכין – איך להגן נגד סכין ?

תקיפה בסכין היא אחת התקיפות החמורות הקיימות, והיא יכולה להיגמר באסון של ממש. לצערנו, אנו שומעים לאחרונה על לא מעט מקרים בהם תוקפים השתמשו בסכין על מנת לתקוף את הקורבנות שלהם, בין אם זה באלימות בתוך המשפחה, באירועים בטחוניים, אלימות חברתית, מקרי שוד ועוד.

היכולת של אדם להתמודד במקרה של תקיפה באמצעות סכין יכולה להציל את החיים שלו, על כך אין עוררין, ולכן מיומנויות הגנה עצמית כמו קרב מגע לנשים ולגברים ומיומנויות הגנה עצמית נוספות יכולות להפוך את האדם למוגן יותר ולאפשר לו להגן על עצמו במקרים מסוכנים כאלו באופן הטוב והנכון ביותר.

איך לומדים את זה? פשוט מגיעים אלינו.

קודם כל – מהירות התגובה

במקרים רבים כאשר מדובר בתקיפה באמצעות סכין התגובה הראשונית היא קפאון או בלבול, במיוחד אם מדובר במקרה לא צפוי. לכן, השלב הראשון והחשוב ביותר ביכולת הגנה נגד סכין הוא להגיב במהירות.

כאשר אדם מוכן ויודע כי הוא יוכל להתמודד עם ההגנה הנדרשת על עצמו, כבר מההתחלה התגובה שלו מהירה ורצינית יותר, מה שמרתיע פעמים רבות את התוקף ומשפיע על יכולת ההגנה העצמית.

גם אם אדם קופא בהתחלה אך לאחר מכן היצר ההישרדותי שלו מתחיל לפעול והוא נלחם, מספיקות כמה שניות של קיפאון על מנת להשפיע על הכל לאחר מכן, ופציעה התחלתית קטנה תפחית את יכולת ההתנגדות שלו.

לכן, אנו נותנים לכם את הכלים הנכונים שיאפשרו לכם להגיב מהשניה הראשונה בצורה ראויה וכך לקבל יתרון משמעותי על התוקף.

לחימה נכונה

כאשר מדובר בצורך ביצירת הגנה נגד סכין חשוב מאוד לדעת להילחם בצורה נכונה. במקרה הזה לא מספיק רק לגבור על התוקף, אלא לעשות זאת גם בצורה שבה הוא לא יפצע אתכם תוך כדי המאבק, ולכן אנו מלמדים אתכם שיטות קרב מגע ייחודיות אשר יאפשרו לכם לבצע זאת בצורה נכונה ולמנוע פציעות משמעותיות תוך כדי המאבק, וכך תוכלו לגבור על התוקף ולהגן על עצמכם ועל הגוף שלכם בצורה הטובה ביותר.

במה את/ה מתעניין/ת?

תאם אימון ניסיון !

ספר לי לאן תרצה להגיע - אני אביא אותך לשם

למה ללמוד?

עדויות נשים שעברו אלימות במשפחה
עדויות הנשים ששרדו אלימות: "המוות היה לי מול העיניים" שלוש נשים אמיצות מספרות על האלימות שספגו מבני זוגן ("ידעתי שאם בתוך שלוש שניות הוא לא משחרר את החניקה אני מתה")