דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע ביבנה

קרב מגע ביבנה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע ביבנה

קרב מגע, טכניקת הלוחמה הישראלית שפותחה עבור הצבא הישראלי וזכתה לתשואות ופופולריות בכל רחבי העולם.

כיצד היא עשתה זאת? הסיבה היא פשוטה: אין לנו צורך להיות אנשים חזקים, מטופחים או שריריים כדי לנטרל גורם מאיים. שיטת הלחימה הזו מתרכזת כולה בניצול נקודות התורפה של האדם הניצב מולנו ושימוש בהן לטובת נטרולו המוחלט. 

אתם יכולים להיות אנשים בעלי גובה סטנדרטי, אתם יכולים אפילו לתפוס את עצמכם כאנשים "חלשים". באמצעות גיבוש של טכניקה נכונה וזוהי נקודת המפתח שלנו, גם אתם תוכלו להגיב לכל גורם מאיים ובכל הממדים.

קונספט 1 על 1

כדי להבטיח שלא יהיה מדובר בעוד קורס, או עוד חוויה שתלמד אתכם טכניקות פה וטכניקות שם, קורס קרב מגע ביבנה נלמד במתכונת פרטית 1 על 1.

לאור הניסיון שצברנו בתחום, למדנו שלימוד בקהל מרובה משתתפים אמנם יכול להימצא כאפקטיבי למדי, אולם קצב ההתקדמות הוא שונה. כאן לא תצטרכו להמתין שכל התלמידים יישרו קו עם המורה, כאן לא תצפו בלחימה של תלמיד או תלמידה עם המורה מהצד. 

המטרה היא שאתם תתרגלו בכל עת, תלמדו בכל עת, ותגבשו את הטכניקה הטובה ביותר כדי להגן על עצמכם.

למי הקורס מתאים?

לימודי קרב מגע ברחובות ביבנה פונים לגילאי 16 ומעלה, גברים ונשים כאחד.

חשוב לציין שהקורס מצריך מוטיבציית שיא, יכולת התמדה ונכונות לתרגל בכל עת, גם מעבר לקורס עצמו.

זה דבר אחד לדעת את התנועות, זה דבר אחר לגמרי לדעת לבצע אותן באופן אינסטינקטיבי, ואת זה נשיג רק באמצעות תרגול ממושך ועקבי.

 פונה גם לנשים?

למעשה, יש לכן יתרון גדול.

התפיסה על-פיה נשים הן חלשות, רק משחקת לטובתכן ותאפשר לכן להפתיע את היריב בעוצמת התגובה.

למעשה, יש לנו קורס קרב מגע לנשים, שמותאם בתכנים שלו למאורעות השונים שלצערנו הפכו לתופעה מכוערת בישראל: תקיפות מיניות ואלימות במשפחה.

נושאי השיעורים

במסגרת קורס קרב מגע ברחובות תלמדו: גיבוש תנועות מגננה, ניצול נקודות תורפה, הגדלת טווח התנועה, חידוד האינסטינקטים, התמודדות וחוסן נפשי עם מצבים מסכני חיים, התמודדות עם אדם בידיים חשופות, התמודדות עם נשק קר והתמודדות עם אדם הנושא נשק חם.