דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע ברחובות

קרב מגע ברחובות – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע ברחובות

אנו חשופים לאיומים בכל רגע נתון. וגם בזמן של שגרת חיים יומיומית, איננו יודעים מתי יבוא היום בו נופתע.

איומים על חיינו או כאלו שיכולים להסב לנו נזק פיזי או נפשי יכולים להתרחש לאור נוכחותנו במהלך שוד, תקיפה של אדם חמום מוח שמחליט "ללמד אותנו לקח", סכסוך שמתגלע בין נהגים בכביש ובמהלכו הנהג מחליט "לסגור חשבון", תקיפות על רקע מיני או לאומני, מעורבות בקטטה, אלימות מאדם מוכר דוגמת אלימות במשפחה ועוד.

מטרתנו במסגרת קורס קרב מגע ברחובות, היא להקנות לכם את הטכניקה והיכולת להגיב לאיומים ולנטרלם.

אין מטרתנו היא לצבור כוח או יכולות כדי להיות בריונים. קרב מגע עוסק כולו ככולו בהגנה עצמית, ביכולת שלנו להגיב כאשר ישנו גורם מאיים המנסה לפגוע בנו.

לנצל את נקודות התורפה

היופי האמיתי שטמון בקרב מגע הוא ביכולת שלנו להיות אנשים "חלשים" שיכולים להגיב ולנטרל איומים חזקים מהם.

באמצעות גיבושה של טכניקת לוחמה נכונה, תרגולים ממושכים ועקביים ונכונות להתמיד – גם אתם תוכלו לגבש טכניקה ותנועות שיתרחשו בסופו של דבר באופן אינסטינקטיבי.

המטרה היא שתוכלו להגיב לכל איום, אנשים שגדולים מכם בממדים, אנשים שמתאמנים ובעלי מראה גוף מנופח וכן אנשים המחזיקים נשק קר או חם. היכולת שלכם היא לנטרל, ולנצל את נקודות התורפה של האיום הניצב מולכם.

קורס קרב מגע ברחובות בקונספט 1 על 1

תכנית הלימודים איננה נלמדת בקהל מרובה משתתפים, והיא מתקיימת במתכונת פרטית.

המטרה של התכנית היא להיות ממוקדת מטרה, ולהקנות לכם את הטכניקה הטובה ביותר. כאן לא תצפו בתלמידים אחרים שנלחמים נגד המורה, לא תצטרכו להמתין לקצב ההתקדמות של תלמידים נוספים – הקורס הוא פרטי ומטרתו להתאים לקצב ההתקדמות שלכם.

 קהל יעד

שיעורי קרב מגע ברחובות פונים לתלמידים ותלמידות מגילאי 16 ומעלה.

כאן המקום לציין שגיבשנו תכנית קרב מגע לנשים, וזאת לאור מאורעות התקופה האחרונה הכוללים ריבוי של תקיפות מיניות ואלימות במשפחה.

נושאי השיעורים

הקורס כולל לחימה בידיים חשופות, התמודדות עם גורם מאיים המחזיק נשק קר, התמודדות עם גורם מאיים המחזיק נשק חם, גיבוש תנועות והגדלת טווח התנועה, חידוד האינסטינקטים, גיבוש חוסן נפשי להתמודדות עם מצבים מאיימים בזמן אמת ועוד.

למידע נוסף, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.