דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע במודיעין

קרב מגע במודיעין – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע במודיעין

בשגרה איננו חשופים למצבים מאיימים, ואיננו חשים שנשקפת סכנה לחיינו או לבריאותנו.

אך מנגד לא ניתן להתעלם ממצבי קיצון שונים שלמרבה הצער מדווחים לא מעט בחדשות ועלולים להתרחש גם בנוכחותנו: נהג חמום מוח שמחליט לסגור אתנו חשבון ברמזור הבא, קטטה שאנו נקלעים אליה בעת יציאה לילית, אירוע לאומני, שוד, אונס ותקיפה מינית, אלימות במשפחה, ריב על חנייה ועוד.

המכנה המשותף של כל המקרים הללו הוא שככל הנראה לא ביקשנו להיות מעורבים בהם, איננו אנשים אלימים ובטח שלא מחפשים צרות. ועם זאת, אנחנו ולעתים גם האנשים היקרים ללבנו, חשופים לאיום ממשי.

במסגרת תכנית האימונים לקרב מגע במודיעין של SCIL, תלמדו כיצד להגיב נכון ובקור רוח, וכיצד, באם תידרשו, לנטרל את הגורם המאיים באופן מהיר ומוחלט.

מהו קרב מגע?

קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית שאיננה מתבססת על תקיפה כי אם על שימוש ותיעול טכניקות של תנועה, מהירות וניצול מצבי תורפה, בכדי לנטל את הגורם תוקף.

השיטה פותחה בצה"ל כטכניקת לוחמה צבאית לתרחישים של קרב פנים מול פנים, וכיום היא נלמדת בארץ ובעולם, הן על-ידי מכוני לימוד שונים והן במסגרות צבאיות.

"אבל אני אדם חלש"

אם ככה אתם חושבים, אז הרי שקורס קרב מגע במודיעין הוא מיוחד עבורכם.

יודעים מה? ייתכן שיש אנשים חזקים מכם, וייתכן שאדם מגודל ומנופח יאיים עליכם. היופי בקרב מגע הוא שהוא מאפשר לכם להגיב לאיום ולנטרל אותו באמצעות טכניקה, ולא באמצעות כוח.

האם אדם מגודל שינסה לתקוף מינית אישה צעירה, ישער שיש לה כמה תנועות שבקלות יכולות להכאיב לו, לפצוע אותו ואף לגרום לו להישאר על הרצפה בלי יכולת לזוז?

אתם האנשים הנכונים לזה. כי אף אחד לא ישער את מידת העוצמה שתהא טמונה בתגובה שלכם.

למי הקורס מתאים?

קורס קרב מגע במודיעין פונה לנשים וגברים כאחד, מגיל 16 ומעלה.

לעתים נשים פונות אלינו כשהן מעט חוששות לגבי הקורס ומידת ההתאמה שלו אליהן. נדגיש ונאמר שאף יש לנו תכנית קרב מגע לנשים שמותאמת בתכנים שלה לתרחישים דוגמת תקיפה מינית ואלימות במשפחה. חשוב לציין שהתכנית לא עושה הנחות, והיא מאתגרת באותה המידה, כדי לאפשר את אותה עוצמת תגובה.

נושאי השיעורים

לאורך הקורס תלמדו כיצד לנטרל אדם עם ידיים חשופות, תגבשו תנועות שונות ותעברו אימון מנטלי לשמירה על קור רוח במצבי אמת. תלמדו כיצד להגיב לתקיפה באמצעות נשק קר ונשק חם, ותתרגלו תנועות שונות שוב ושוב במסגרת אימונים מול מדריך מקצועי.

לפרטים נוספים על קורס קרב מגע במודיעין, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.