דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בגדרה

קרב מגע בגדרה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע בגדרה

זה יכול לקרות בכביש כאשר יש לנו מפגש עם נהג חמום מוח, זה יכול לקרות במועדון לילה בקטטה פתאומית (ולעתים שכלל לא היינו חלק ממנה), זה יכול לקרות בבית ולצערנו אלימות במשפחה הופכת למגיפה בשל עצמה, זה יכול להיות מאדם קרוב שמנסה לתקוף אותנו מינית, תקיפה על רקע לאומני ועוד.

כל אלו הינם מצבי קיצון, אך שגרה לחוד וקיצון לחוד. כל אחד ואחת מאתנו יכולים לפגוש במצבים מסכני חיים, מצבים בהם אנו או האנשים היקרים לצדנו נתונים לאיום ממשי.

הכירו את הקרב מגע

קרב מגע, טכניקת לחימה פנים מול פנים שפותחה בצה"ל, וזוכה עד היום לתהילה עולמית.

אין מדובר באומנות לחימה מפוארת עם תנועות מעוררות פליאה, ואין מדובר בטכניקה שמטרתה לאפשר לנו להרביץ ולהכות את מי שיתחשק לנו.

מדובר בטכניקה שמטרתה לאפשר לנו לדעת כיצד להגן על עצמנו בזמן אמת, וכיצד להתמודד עם כל גורם מאיים, גם אם הוא עקרונית חזק מאתנו.

למי הקורס מתאים?

קורס קרב מגע בגדרה פונה לנשים וגברים כאחד, בגילאי 16 ומעלה.

ל-SCIL ישנה אף תכנית קרב מגע לנשים המתמקדת בנושאים שלמרבה הצער מתרחשים מעת לעת לרבות תקיפה מינית, ניסיון אונס ואלימות במשפחה.

הקורס פונה לכולכם. גם אם אתם חוששים שמא אתם חלשים פיזית מאחרים, אין זה משנה. קרב מגע היא עניין של טכניקה ולא היבט של כוח פיזי ממשי.

שיטת הלימוד

אין דרך טובה יותר ללמוד מאשר לקפוץ אל המים העמוקים.

לאורך הקורס נתרגל שוב ושוב את הטכניקות, נתוודע לתנועות חדשות, נילחם אחד על אחד עם מדריך מיומן ומקצועי, ופשוט נצבור את הניסיון, הביטחון והאינסטינקטים הנדרשים כדי להגיב בזמן אמת.

הקורס נלמד במתכונת מצומצמת כדי לאפשר את הלמידה האפקטיבית ביותר.

נושאי הקורס

לאורך הקורס נלמד כיצד להילחם באדם בידיים חשופות, מה הן נקודות התורפה שלנו, כיצד להגיב לתנועות מאיימות ולפגוע בחלקים חשופים, כיצד להתמודד עם אדם שמחזיק נשק קר, כיצד להתמודד עם אדם שמחזיק נשק חם, פיתוח חוסן נפשי ושמירה על קור רוח במצבי אמת ועוד.

לפרטים נוספים אודות קורס קרב מגע בגדרה, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה לקבלת שיחה חוזרת.