דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בבאר יעקב

קרב מגע בבאר יעקב – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע בבאר יעקב

ברוכים הבאים לקורס קרב מגע של SCIL. תכנית מעשית שמטרתה להקנות לכם את כל הטכניקות הנדרשות כדי שגם אתם תדעו הגנה עצמית ותשתמשו בה באם תידרשו במיומנות גבוהה וביכולת לנטרל גורמים המהווים עליכם איום בקרב פנים מול פנים.

מהו קרב מגע?

קרב מגע היא שיטת לוחמה פנים מול פנים שנבנתה במסגרת הצבאית של צה"ל.

היא נלמדת ביחידות קרביות, ומטרתה לאפשר לחיילים להגיב למצבי קיצון בהם הם מגיעים למפגש קרוב עם האויב. יעילותה של השיטה נודעה אל מעבר לים, ומאז ועד היום היא זוכה לתהילה עולמית, ונלמדת הן במוסדות שונים בארץ ובעולם והן בצבאות זרים.

קרב מגע לא נועדה ללמד אותנו כיצד 'ללכת מכות'. המטרה היא מה עושים כאשר אדם מנסה לפגוע בנו, וכיצד מנצלים את נקודות התורפה שלו כדי לנטרל אותו במהירות.

למי הקורס מתאים?

הקורס פונה לנשים וגברים מגילאי 16 ומעלה.

אנו גם נשמח לציין שקורס קרב מגע בבאר יעקב פונה לאנשים שסבורים שהם חלשים ונרתעים מלהירשם למסלול.

אתם למעשה, המועמדים האידיאליים לדעת קרב מגע. אין מדובר בכוח, כי אם בטכניקה. דמיינו את היתרון הרב שיהיה לכם באם אדם כלשהו ינסה לתקוף אתכם כשהוא סבור ובטוח שהיתרון עומד לצדו.

מה שאנחנו מציינים פה, פונה גם אליכן הנשים. אדם שמנסה לתקוף מינית או לבצע אונס, סבור שאתן חלשות. ייתכן ובאמת פיזית אתן לא חזקות כמוהו, אך מבחינת טכניקה, אתן מסוגלות לגרום לו ליפול על הרצפה.

מה נלמד בקורס?

לאורך תכנית הלימודים, נלמד כיצד להתמודד עם איומים בידיים חשופות הן ללא נשק בכלל, והן עם נשק קר וחם. נגבש תנועות שונות ונתרגל שוב ושוב לצורך יצירת תגובה אינסטינקטיבית המותאמת לאופי התקיפה. נלמד כיצד לגבש חוסן נפשי וכיצד להגיב בקור רוח גם במצבים מאיימים.

קורס עם מדריך מקצועי

הקורס נלמד במתכונת מצומצמת יחד עם מדריך קרב מגע מקצועי ומיומן. המטרה היא להקנות לכם את הידע והיכולת ליישם את טכניקות ההגנה העצמית בכל רגע נתון.

לפרטים נוספים אודות קורס קרב מגע בבאר יעקב, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.