דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע ברעננה

קרב מגע ברעננה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע ברעננה

שיעורי קרב מגע ברעננה לגיבוש יכולת הגנה עצמית ונטרול גורמים מאיימים.

שגרת החיים שלנו עלולה להיות מופרת בכל רגע נתון, ומבלי שנדע לצפות את הבאות. ייתכן שריב שיהיה לנו עם אדם על מקום חניה יחריף במהרה כאשר יתברר שמדובר באדם חמום מוח, ייתכן ויהיה מדובר בגרירתנו אל קטטה במועדון לילה, מבלי בכלל שהתערבנו בה. למרבה הצער, תקיפות מיניות ומעשי אונס גם הם חלק בלתי נפרד מהחדשות בארצנו.

אפשר בהחלט להימנע מסיטואציות כאלו, אולם לא תמיד ניתן לשלוט במתרחש. לימוד קרב מגע, מטרתו לאפשר לקבל את השליטה חזרה בידיים שלכם, להגיב אל האיום ולנטרל אותו.

להגן על עצמכם ועל היקרים לכם

במסגרת קורס קרב מגע ברעננה של SCIL, תלמדו מגוון רחב של טכניקות שמטרתן לנצל את נקודות התורפה של היריב ולהפתיעו.

המטרה היא לא שתהפכו לשרירנים, אין כאן אמנות לחימה מפוארת. זה הכל טכניקה ותרגול ממושך.

בהגיעכם לקורס, הנחישות שלכם היא המפתח להצלחה. נתאמן, נתרגל ואט אט נפתח את היכולת להגיב לכל איום באופן אינסטינקטיבי ומהיר.

מה תנאי הקבלה?

הקורסים של SCIL מתאימים לגילאי 16 ומעלה, נערים ונערות, נשים וגברים כאחד.

לצד תנאי הקבלה, אנו זקוקים לנחישות שלכם, למוטיבציה והיכולת להתמיד בשיעורים. אין כאן חומר שאפשר ללמוד על המיטה בבית – זה הכל נלמד דרך אימונים עם מדריך קרב מגע מיומן, זה הכל נלמד דרך הנחישות שלנו לחזור שוב על אותה תנועה, שוב על אותו המהלך, לא להתייאש ולא להרפות.

מה נלמד במהלך הקורס?

לאורך תכנית הלימודים נרכוש ידע מעשי במגוון רחב של תנועות הגנה וכן תנועות התקפיות, נלמד לחזות את התנועות של היריב, להבין את הסיטואציה המתרחשת לנגד עינינו, לפתח חוסן מנטלי להתמודדות עם איום בזמן אמת, וכן נטרול גורמים מאיימים המחזיקים נשק חם וקר.

למידע נוסף

לפרטים נוספים אודות קורס קרב מגע ברעננה, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה לקבלת שיחה חוזרת מנציג.