דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בהוד השרון

קרב מגע בהוד השרון – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע בהוד השרון

אף אחד מאתנו לא מצפה שאותו יום רגיל שהתחיל בדיוק אותו הדבר, יקבל תפנית חדה עם איום ממשי על בריאותנו או חיינו.

זהו לא רק תרחיש אימים שסביר שלא יתקיים. וודאי שמי מבינינו נתקל בנהג חמום מוח, או שמע על ריב על חניה שהפך במהרה לאירוע שאף עלה לאדם בחייו. אלימות במשפחה, תקיפות על רקע מיני או לאומני, קטטות במועדונים – למרבה הצער, אירועים מסוג זה עלולים לפגוש גם אותנו, גם אם אנחנו כלל לא אנשים אלימים וגם אם כלל לא חיפשנו צרות.

במסגרת קורס קרב מגע בהוד השרון, תלמדו טכניקות הגנה עצמית שפותחו על-ידי צה"ל ושהפכו למנת חלקם של צבאות רבים בכל רחבי העולם.

מתאים לכולם

"אבל אני אדם חלש", "אבל אני דקיקה ונמוכה" – האמת? הנתונים הפיזיים שלכם כלל לא רלוונטיים. זה עניין של גישה ונכונות לאימונים ממושכים.

קרב מגע לא מסתמך על כוח, כי אם על טכניקה. וככל שנתאמן, כך גם את או אתה תגבשו טכניקה ויכולת תגובה אינסטינטיבית שתאפשר לכם לנטרל את היריב.

ודעו שחזות לא מאיימת היא דווקא יתרון גדול. אדם שחש שכוחו עליכם הוא רב יותר, הוא גם כזה שיתנהג בפזיזות ויהיה חשוף לנטרול מהיר.

מה תנאי הקבלה?

הקבלה לקורס קרב מגע בהוד השרון מותנית בגיל 16 ומעלה בלבד.

עם זאת, חשוב לנו לחדד שאין מדובר בקורס העשרה רגיל. כאן המטרה שלנו היא לגבש טכניקה, וטכניקה מגבשים עם אימונים על גבי אימונים, עקביות ונחישות.

יש לכם את המוטיבציה? יש לכם את כל מה שצריך כדי להצליח.

מה נלמד במהלך הקורס?

לאורך תכנית הלימודים, תרכשו ידע רב בתנועות הגנה, בניצול תנועות היריב לצורך התקפה ונטרול. נלמד מה גורם לאדם גם אם הוא גדול ממדים, לנחות על הקרקע ולהישאר עליה.

נלמד כיצד להתמודד עם יריב בידיים חשופות, וכיצד לנטרל גורמים מאיימים המחזיקים נשק קר וחם.

למידע נוסף

לפרטים נוספים אודות קורס קרב מגע בהוד השרון, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת.