דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בהרצליה

קרב מגע בהרצליה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע בהרצליה

שיעורי קרב מגע בהרצליה עם מדריך מוסמך.

קרב מגע, שיטת לחימה שפותחה בצה"ל וצברה אהדה בקרב צבאות זרים רבים. כיום היא נלמדת במסגרת צבאיות ואזרחיות, ופונה לנשים וגברים, נערים ונערות.

ב-SCIL, תלמדו קרב מגע מטובי המדריכים, ותרכשו את הידע והיכולת להגיב למצבים מאיימי חיים. אין צורך בכוח, אין צורך בשרירים. אלו הם יתרונות בלבד. כאן תרכשו טכניקה ותדעו להגיב לאיומים ולנטרל אותם.

למה שנזדקק לידע מעשי בהגנה עצמית?

איננו יודעים מהיכן יגיע האיום. זהו יכול להיות יום שגרתי לחלוטין, זהה לזה שקדם לו ולרבים אחרים. אך ביום הזה ממש, ניתקל באדם שיהווה איום משמעותי על בריאותנו או חיינו.

זוהי יכולה להיות תגרה שנגרר אליה כתוצאה מריב על חנייה. אנו לא אנשים אלימים, אך האדם שמולנו לפתע יחליט לשלוח אגרוף, או פתאום ישלוף נשק קר או חם. לא חסרים אנשים חמומי מוח, ולא חסרים אנשים בעלי רקע אלים.

הקורס מתאים גם לנשים ואף ישנה תכנית קורס קרב מגע לנשים. במסגרת הזו לא יהיה לכן הנחות, אך נתמקד בתרחישים שלמרבה הצער עלולים להתרחש במחוזותינו: תקיפה מינית, תקיפה לאומנית ואלימות במשפחה.

מה תנאי הקבלה?

הקבלה לקורס קרב מגע בהרצליה מותנית בגיל 16 ומעלה בלבד.

ועם זאת, חשוב לנו לחדד שמדובר ברכישת טכניקה שלא מתבססת על שיעור אחד או כמה שיעורים בודדים. לאורך פרק זמן ממושך, נתרגל שוב ושוב תנועות שונות שמטרתן להכניע את היריב באמצעות נטרולו המהיר.

כדי להגיב למצבי איום בזמן אמת, חשוב שנגבש אט אט תנועות הגנתיות אינסטינקטיביות, תנועות מתקפה, מהירות תגובה וחוסן נפשי להתמודדות עם המצב המאיים.

מה נלמד במהלך הקורס?

מאבק עם ידיים חשופות, נטרול אדם עם נשק חם, נטרול אדם עם נשק קר וחיזוי תנועות של היריב לצורך מתן תגובה הולמת שתנטרל אותו.

למידע נוסף

לפרטים נוספים אודות קורס קרב מגע בהרצליה, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה לקבלת שיחה חוזרת.