דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בחדרה

קרב מגע בחדרה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע בחדרה

למרבה הצער, לא חסרות תקריות שבהן אנו או האנשים היקרים לנו מכול, עלולים להיות חשופים לאיום על בריאותנו הפיזית או אף על חיינו.

נהגים חמומי מוח שמבקשים "לסגור חשבון" ברמזור האדום הבא, תקיפה על רקע וויכוח מיותר דוגמת ריב על חניה, תקיפות על רקע מיני וניסיון אונס, תקיפות על רקע לאומני, קטטות במועדונים ואפילו ברחוב.

מספיקה הערה קטנה שלנו או רק הימצאותנו במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון, כדי שנמצא את עצמנו בתרחיש אימים.

מטרתו של קרב מגע היא לתת לכם את היכולת להילחץ מן התרחיש הזה ולנטרל את היריב.

מהו קרב מגע?

במסגרת קורס קרב מגע בחדרה, תלמדו להכיר את שיטת הלחימה שפותחה בצה"ל עבור קרבות פנים מול פנים. טכניקה זו צברה לעצמה תהילה והערכה בכל רחבי העולם, וכיום היא נלמדת בצבאות זרים וכן במסגרות אזרחיות שונות דוגמת SCIL.

מדובר בטכניקה שאין מטרתה להלך אימים על אדם אחר, כי אם לנצל את נקודות התורפה שלו ולהגיב לתקיפה. בעזרת גיבוש של תנועות, יכולת תגובה מהירה והיכרות עם המבנה האנטומי שלנו – גם אתם תוכלו לנטרל יריבים, ולו חזקים יותר מכם וגדולים יותר מכם.

מה תנאי הקבלה?

הקבלה לקורס קרב מגע בחדרה מותנית בגיל 16 ומעלה.

התכנית מתאימה נשים וגברים כאחד, וזכרו שאין זה הכוח כי אם הטכניקה.

לנשים, אנו גאים להציע קורס קרב מגע ממוקד לנשים, תכנית לימודים שלא עושה הנחות, אבל מכוונת לתרחישים שלמרבה הצער ישנן נשים שמתמודדות עמם דוגמת: תקיפה מינית ואלימות במשפחה.

מה נלמד במהלך הקורס?

גיבוש תנועות, הגדלת טווח התנועה, טכניקות שונות לנטרול, יכולת לצפות את התנועה הבאה של היריב, התמודדות עם ידיים חשופות, נטרול גורם מאיים עם נשק קר ונשק חם.

למידע נוסף

למידע נוסף אודות קורס קרב מגע בחדרה, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת.