דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע ברמלה

קרב מגע ברמלה – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע ברמלה

מצבי קיצון כשמם כן הם, ואנחנו לרוב לא נתקל באיום משמעותי על חיינו או על בריאותנו הפיזית.

למרבה הצער, עולמו של כל אזרח מן השורה עלול להיטלטל לאור מעורבותו שלא באשמתו או מרצונו בתקריות אלימות ואף מסוכנות: האלימות הקיימת בכבישים, תקיפות על רקע מיני או לאומני, שוד, קטטה אלימה, מריבות על חנייה פנויה, הערה לאדם הלא נכון במקום הלא נכון ועוד.

מה עלינו לעשות אם לפתע בלי כל התראה או הכנה, אדם יחליט לשלוף עלינו סכין? ומה נעשה כאשר נהג ייצא ממכוניתו בעת המתנה ברמזור אדום, ויחליט לדפוק לנו על החלון ולדרוש שנצא כדי "לסגור חשבון" לאור דבר מה שקרה בכביש כמה רגעים לפני?

קרב מגע – שיטת לחימה  ל"חלשים"

אחת מן החששות העיקריות שמלוות את התלמידות והתלמידים שלנו הוא התחושה שהם חלשים לעומת אחרים. יודעים מה? כן. מרבית הסיכויים שתפגשו לא אחת באנשים שחזקים יותר מכם. הם יכולים להיות בעלי ממדים גדולים יותר, אולי להעז יותר בתגובות שלהם ולהניף אגרוף או פשוט לבצע מעשים נפשעים ומחרידים.

וכאן קרב מגע פוגש אותנו בנקודה הנכונה.

מדובר בטכניקת לחימה ישראלית שפותחה על-ידי הצבא הישראלי, והיא תוכננה לקרבות פנים מול פנים. אין מטרתנו להיות חזקים יותר מאחרים, אלא לנצל נקודות תורפה ולהגיב בטכניקה נכונה שתנטרל את היריב.

אתם יכולים להיות אנשים "חלשים", זו יכולה להיות אישה צנומה ונמוכה שמותקפת על-ידי גבר גדול ממדים – עם הטכניקה הנכונה, אתם תדעו כיצד להגיב בקור רוח ולנטרל את האיום.

מה לומדים במהלך הקורס?

קורס קרב מגע ברמלה יקנה לכם את כל הטכניקות הנדרשות ויעבוד יחד אתכם על גיבוש תנועות וטווח תנועה רחב יותר, גיבוש חוזק מנטלי ויכולת להגיב בקור רוח, התמודדות עם אדם בידיים חשופות, התמודדות ונטרול אדם המחזיק ומאיים עלינו בנשק קר, וכן אדם המחזיק בנשק חם.

התכנית כוללת תרגולים ממושכים, סרגל מאמצים עקבי ודורש מוטיבציה והתמדה.

למי הקורס מתאים?

לקורס קרב מגע ברמלה יכולים להירשם נשים וגברים בגילאי 16 ומעלה.

הקורס פונה לכל מי שמעוניין לדעת כיצד להגן עליו. אין מדובר בתכנים שנועדו למי שמעוניין להלך אימים ולהרגיש חזק. המטרה היא שתרגישו בטוחים.

תכנית מותאמת לנשים

לנשים שבחבורה – ניתן לקחת את הקורס הכללי, או לבחור בקורס קרב מגע לנשים שהותאם בתכנים שלו לתרחישים שלמרבה הצער מהלכים אימים על לא מעט נשים בישראל, ובעיקר בתקופתנו: אלימות במשפחה, אונס ותקיפה מינית.

לפרטים נוספים על קורס קרב מגע ברמלה, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.