דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

קרב מגע בלוד

קרב מגע בלוד – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

קרב מגע בלוד

איומים על חיינו או על בריאותנו הפיזית הם כמובן אינם עניין שבשגרה. ועם זאת, איננו יודעים מתי נאלץ להתמודד עם מצב מאיים בו נידרש להגן על עצמנו או על האנשים היקרים לנו מכול.

קרב מגע היא איננה אמנות לחימה מפוארת עם תנועות שמעוררות פליאה, היא לא מצטלמת נהדר והיא לא הופכת אותנו לבריונים שיכולים להלך אימים ברחוב.

מדובר בטכניקת הגנה עצמית, וזהו העיקרון החשוב מכול. תלמידי SCIL רוכשים ידע מעשי שאותו ניתן ליישם בעת הצורך ולהגיב בהם אדם מהווה איום ישיר עלינו במסגרת קרב פנים מול פנים.

זה לא הכוח, זאת הטכניקה

קרב פנים מול פנים, נשמע מאיים לא?

וודאי שאם אדם גדול ממדים ינסה לפגוע בנו, הרי שדי מהר נסיק שהמאזן הוא לטובתו.

בקרב מגע, המטרה שלכם היא להטות את המאזן הזה ולנטרל את הגורם המאיים עליכם באמצעות טכניקה. אתם לא חייבים להיות מתאמנים מנופחים, אתם וודאי לא חייבים להיות גדולי ממדים. אתם יכולים להיות אנשים צנומים, אתן יכולות להיות נשים נמוכות ודקיקות – מבנה גוף לא משנה כלל.

בעזרת הטכניקה שתלמדו, תתנסו ותתרגלו (שוב ושוב ושוב), תרכשו את היכולת להגיב בצורה אינסטינקטיבית ולנטרל כל גורם מאיים.

אבל מתי ניתקל באיומים כל כך משמעותיים?

תכני קורס קרב מגע בלוד קולעים לכל סיטואציה שבה אנו עלולים להיות מותקפים.

למרבה הצער, לא חסרים מקרים שמקבלים במה בחדשות, ולעתים על בסיס שבועי. אדם שנדקר במהלך קטטה, ריב בין נהגים על חניה שמסתיים בירי, קטטה במועדון לילה, תקיפה על רקע מיני, תקיפה על רקע לאומני ועוד.

אמנם מדובר במצבי קיצון, אך לא לשגרה אנחנו מתכוננים. המטרה שלנו היא להיות מיומנים ומאומנים לכל תרחיש.

למי הקורס מתאים?

גיל 16 ומעלה הוא תנאי הקבלה היחידי.

מעבר לכך, חשוב לדעת שקרב מגע הוא טכניקה שרוכשים בהדרגה. הוא מותנה באימון מתמשך, התמדה ונחישות.

הקורס פונה לנשים וגברים כאחד, ויש לנו גם קורס מכוון מטרה לקרב מגע לנשים שמתייחס להיבטים חשובים לרבות התמודדות עם ניסיון אונס ותקיפה מינית ואלימות במשפחה.

נושאי הקורס

לאורך התכנית נלמד כיצד להתמודד עם גורם מאיים בידיים חשופות, כיצד לנטרל אדם המאיים עלינו בנשק קר וחם. נתרגל תנועות שונות, נגדיל את טווח התנועה וכן נצבור חוסן נפשי מנטלי. ההיבט האחרון חשוב כדי שנהיה מסוגלים להגיב לא רק באימונים, כי אם בזמן אמת.

למידע נוסף אודות קורס קרב מגע בלוד, צרו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.