דווקא היום מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים! מרגישים בטוחים!

ציוד הגנה עצמית

רוצים להתחיל למסור שיעורי הגנה עצמית? מבינים כי לימודי קרב מגע לנשים, ובכלל, הפכו להיות מבוקשים ומשמעותיים מאוד באקלים הנוכחי ושואפים להעניק מהידע שלכם וליצור נשים חזקות ובטוחות יותר בעצמן? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

לצערנו, במיוחד בשנה האחרונה, אחוז מקרי התקיפות האלימות הפך להיות גבוה במיוחד. בין אם מדובר בעבירות של אלימות במשפחה אשר מובילות לרצח או פציעות חמורות, תקיפות של ילדים ובני נוער בבתי הספר ואפילו ברחוב ובכלל.

מגיפת הקורונה והסגרים רק העצימו את הבעיה ולכן היום יותר ויותר אנשים מבינים כי הדרך הטובה ביותר להגן על עצמם, היא לדעת כיצד לעשות את זה בצורה נכונה וכיצד ליצור לעצמם שכבת הגנה בה יוכלו להשתמש בכל מצב ובכל סיטואציה, ולכן חוגים וקורסים בתחום יכולים לקבל פופולאריות וביקוש רב בכל מקום ומקום בישראל.

כלי הגנה עצמית

הקמת סטודיו חדש

אם יש לכם ידע בשיטות הגנה עצמית כמו קרב מגע, אגרוף או שיטות אחרות, ויש לכם ניסיון והרשאות מתאימות להעביר חוגים וקורסים בתחום, הקמת סטודיו חדש בעיר שלכם יכולה לתת לכם אופק תעסוקתי יציב, בין אם תפעילו אותו רק בשעות הערב ובמקביל לעבודה הקבועה שלכם, ובין אם תעשו את זה בשעות היום ובאופן קבוע.

כמובן, בכדי להקים סטודיו חדש, אתם זקוקים לציוד מקצועי, וחשוב שתקפידו לבצע רכישה של ציוד איכותי שישמש אתכם לאורך זמן ויהפוך את הסטודיו שלכם להרבה יותר נחשב ונוח לאימונים ולימודים.

חשיבות האיכות

לפני שאתם רוכשים ציוד הגנה עצמית, בין אם זה לצורך לימודים ואימונים ובין אם לשימוש עצמי, חשוב לבחון אותו היטב. עליכם להיות בטוחים כי אתם רוכשים ציוד איכותי ברמה הגבוהה ביותר וציוד אשר יוכל לשמש אתכם לאורך זמן ללא בלאי מהיר מידי או בעיות אחרות.

בנוסף, וודאו כי אתם מקבלים אחריות על הציוד ורוכשים אותו מחברה אשר תעניק לכם שירות במקרה של בעיה. לכן עדיף לרכוש מחברות מקומיות מקצועיות ופחות לייבא מאתרים סיניים וכדומה בהם אין לכם את האחריות והשירות הללו, מה שעשוי להיות משמעותי במיוחד.

לתיאום שיעור ניסיון ללא עלות וללא כל התחייבות, התקשר:
0723952677