פעילות גיבוש לצוות

מתכננים פעילות גיבוש לצוות בעבודה, בפלוגה או בכל מקום אחר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

פעילות גיבוש לצוות יכולה לתרום רבות לחיזוק הקשרים בין חברי הצוות, לחזק את יכולת עבודת הצוות של כולם, לשפר את הקשרים האישיים והחברתיים בין חברי הצוות  ולהעניק לכולם אפשרות לקחת הפסקה משגרת היום הלוחצת ולהתמלא בכוחות מחודשים.

אם גם אתם מחפשים פעילות גיבוש לצוות מיוחדת ושונה, כזו שבאמת תתאים לכלל חברי הצוות ותאפשר להם לקבל את כל היתרונות עליהם כתבנו קודם, קראו את המאמר הבא ותמצאו את הפעילות המתאימה ביותר עבור ערב או יום הגיבוש הבא שלכם.

לימודי הגנה עצמית

הגנה עצמית היום היא חשובה, לא רק לנשים אלא גם לגברים. לצערנו בשנים האחרונות העולם נהיה קשוח יותר, פרוץ יותר והרבה יותר מאתגר, והיכולת של כל אדם להגן על עצמו יכולה להפוך להיות משמעותית מאוד במצבים רבים.

אם תקחו את יום הצוות שלכם למקום בו לא רק תעניקו לצוות חוויה ייחודית ומעצימה, אלא גם תעניקו להם ידע חשוב שישפיע עליהם רבות במהלך החיים, תוכלו להפוך את יום הגיבוש להרבה יותר מיוחד ולגרום להם לזכור אותו למשך זמן רב. ובמיוחד אם מדובר בגיבוש צוותים אשר מתמודדים במצבים מסוכנים מידי יום כמו פלוגות בצבא, מאבטחים, אנשי כוחות הביטחון וכדומה, ערב הצוות יכול להיות משמעותי הרבה יותר עבורם.

מומלץ לברר גם על ערב גיבוש לעובדים >>

חיזוק הכושר הגופני בדרך מהנה

שילוב של קרב מגע במהלך פעילות גיבוש לצוות יכול לאפשר לכם להציע לכלל חברי הצוות לחזק את הכושר הגופני שלהם אך בדרך מהנה ונעימה. לא מעט אנשים לא אוהבים להתאמן ומתקשים בכך, אך ברגע שהופכים את הפעילות למהנה וחווייתית יותר, גם באמצעות מאמן מקצועי המעביר את הפעילות בצורה מהנה ונעימה המותאמת לרמת הכושר הגופני של כל אחד, וגם באמצעות פעילות המשלבת בין חברי הצוות יחד ומובילה להנאה בין כולם.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים פעילות גיבוש לצוות מיוחדת ומהנה פנו אליי עוד היום ואשמח להתאים לכם את הפעילות הנכונה!

במה את/ה מתעניין/ת?

תאם אימון ניסיון !

ספר לי לאן תרצה להגיע - אני אביא אותך לשם

למה ללמוד?

עדויות נשים שעברו אלימות במשפחה
עדויות הנשים ששרדו אלימות: "המוות היה לי מול העיניים" שלוש נשים אמיצות מספרות על האלימות שספגו מבני זוגן ("ידעתי שאם בתוך שלוש שניות הוא לא משחרר את החניקה אני מתה")